Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Корекція фігури

Корекція фігури — це затребуване в сучасній естетичній медицині напрямок по створенню красивої фігури.

У «Столичної клініці» в Києві на сьогоднішній день корекція фігури може виконуватися за допомогою фізіотерапевтичних (без операції, лазерні та інші методики) і хірургічних втручань.

Практично кожна людина мріє стати володарем ідеальної фігури.

Досить часто з віком з’являються зміни, що потребують корекції. Погіршується тонус шкірного покриву і підшкірних структур, збільшується товщина підшкірної клітковини, знижується щільність кісткових тканин та ін Все це в сукупності призводить до змін у пропорціях тіла і, відповідно, погіршення його естетичного вигляду.

Щоб дізнатися більше інформації щодо кожного з них, запишіться на консультації, де досвідчені косметологи розкажуть найдрібніші подробиці цієї процедури, а також розроблять індивідуальний курс лікування. Додатково в клініці проводять епіляцію на сучасному обладнанні, термоліфтінга, мезотерапію і т.д.

Основні способи корекції фігури

Хірургічні методи корекції фігури передбачає ліпосакцію. Ця процедура, як і будь-яке інше хірургічне втручання, має власні протипоказання, можливі ускладнення, саме тому рекомендується, в першу чергу, звертати увагу на альтернативні методи лікування, які припускає фізіотерапевтична корекція.

За рахунок фізіотерапевтичних методик можна не просто прибрати обсяг конкретних ділянок тіла, але й істотно поліпшити якість шкірного покриву. Слід зауважити, що після хірургічного втручання естетичний вигляд шкіри і різних тканин тільки погіршується. Це пояснюється тим, що після операції в сполучній тканині неминуче утворюються рубцеві зміни, пов’язані з підшкірної клітковиною. Ускладнення можуть проявлятися у вигляді ділянок западання підшкірних тканин і самої шкіри. Крім цього існує ймовірність ущільнення шкірного покриву і зміни його забарвлення, що пов’язано з порушеннями кровообігу.

Що стосується фізіотерапевтичного коригування фігури, то така програма корекції фігури передбачає застосування хімічних і фізичних методик впливу на жирову і м’язову тканини, а також шкіру.

До фізичних способів впливу прийнято відносити: вакуумне й електричне вплив, високочастотне, інфрачервоне, лазерне та ультразвукове.

До хімічних відноситься ліполіз, здійснюваний за допомогою фармацевтичних засобів, які змінюють хімічну структуру елементів в жирових клітинах, підвищують проникність мембран клітин, в результаті чого жирні вільні кислоти з легкістю покидають її. Крім того, можуть застосовуватися препарати, що блокують на жировій клітині рецептори, в результаті чого вона припиняє накопичувати тригліцериди.

Корекція фігури, як і пресотерапія, в «Столичної клініці» в Києві передбачає обов’язкову діагностичну стадію, яка надає можливість визначити конкретну проблему, а також основні методи її вирішення. Сюди відноситься обов’язкове опитування хворого, аналізи, якщо в цьому є потреба, тестування тіла ( рецептори) на спеціальних аналізаторах-вагах. Лише в результаті обробки отриманої інформації вам буде поставлений діагноз і призначено індивідуальна програма. Враховуйте, що наша клініка при корекції фігури використовує лише новітнє обладнання.

Досвідчені косметологи «Столичної клініки» всього за кілька сеансів допоможуть вам стати більш привабливим, отримати фігуру, про яку ви могли тільки мріяти. Запишіться на консультацію до відділення корекції фігури і виконаєте свої давні бажання!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.