Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кріолікування аденоїдів

Аденоїди у дітей — проблема, знайома практично всім батькам. Якщо у малюка ускладнено дихання, його періодично турбують болі в голові, виникають різні запалення в горлі, якщо він спить з напіввідкритим ротом і практично ніколи не закриває його під час дихання, все це є явними симптомами аденоідіта. Кріотерапія аденоїдів — це безпечний і ефективний метод лікування.

У «Столичної Клініці» можна пройти кріолікування аденоїдів (лікування рідким азотом), попередньо записавшись на консультацію до лора. Прийом проводиться за попереднім записом!

 

Як показує практика, від цієї проблеми страждає приблизно 85% дітей, вона доставляє величезну кількість неприємностей батькам. Своєчасне лікування лікування дозволяє уникнути негативних наслідків.

У більшості випадків віддається перевага консервативним медикаментозним способам лікування аденоїдів, хоча вони далеко не завжди надають необхідного ефекту. Для того щоб вибрати оптимальний варіант лікування цього неприємного захворювання, запишіться на консультацію в «Столичну клініку» в Києві, де досвідчені і кваліфіковані отоларингологи ознайомляться з наявною проблемою і розроблять індивідуальну програму для вашого малюка з позбавлення від неї.

Не варто розраховувати на її зникнення без медичного втручання, оскільки це спричинить за собою різні небезпечні наслідки. Крім кріолікування аденоїдів фахівці «Столичної Клініки» Києва на найсучаснішому обладнанні виконають операцію з видалення аденоїдів, а також лікування ускладнень.

Чим небезпечні аденоїди у дітей?

У більшості випадків аденоїди з’являються у дітей у віці від двох до чотирьох років ([отя завжди існує ймовірність їх запалення і у дорослих). У такій ситуації, якщо не лікувати аденоїди або ж лікувати неправильно, то їх регулярне запалені може з часом перетворитися на причину хронічного чи гострого аденоідіта.

Аденоідіти, в свою чергу, викликають бронхіти, фарингіти, ларингіти і трахеїти, алергічні реакції, гайморити і всілякі інфекційні захворювання . Не дивно, що більшість лікарів по всьому світу рекомендують неодмінно усувати запалені мигдалини .

У чому полягає сутність кріолікування?

Для малюків з проблемою аденоїдів часто призначають комплекс процедур кріолікування. Суть його полягає в тому, що тканина аденоїдів, уражена хворобою, зрошується незначними крапельками і парами рідкого азоту, що виходять з кріораспилітеля — спеціалізованої трубочки-аплікатора. Саме вона акуратно вводиться в ніс. Слід зауважити, що в процесі виконання процедури з носа і рота у малюка йде злегка прохолодний пар, який нагадує дим.

Кріолікування аденоїдів являє собою нетривалі періодичні обприскування — за два-три рази по кілька секунд.

Основні переваги кріолікування

Лікування зниженими температурами для маленьких дітей є найбільш е Ффективность і безболісною процедурою. Кріолікування аденоїдів характеризується імуностимулюючим позитивним впливом на слизову оболонку. Крім того, воно активно відновлює пошкоджені ділянки. Ефект від представленої процедури триває досить довго.

Окремої уваги заслуговує той факт, що кріовоздействіе не завдає пошкоджень довколишніх тканин. Що стосується самого процесу, то він відбувається абсолютно безболісно і безкровно. Кріолікування аденоїдів передбачає дві-три процедури з невеликою перервою, який становить від одного до двох місяців.

У «Столичної клініці» в Києві використовується найсучасніше обладнання для проведення кріолікування, що сприяє ефективному і швидкому позбавленню від такої проблеми, як аденоїди. Перед прийомом у фахівця, не забудьте попередньо записатися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.