Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кровотеча зі статевих шляхів у жінок (маточне, піхвове)

Кровотеча зі статевих шляхів у жінок може свідчити досить про багатьох проблемах зі здоров’ям, в кожному окремо взятому випадку, гінеколога потрібно розбиратися індивідуально. В залежності від того, яке кровотеча — маточне або вагінальне, причини будуть абсолютно різними. Найбільш небезпечні кровотечі при вагітності, так як они можуть свідчити ще й про проблеми з плодом і всієї вагітністю.

Будь-яка кровотеча, навіть незначне, але протягом тривалого часу може призвести до серйозних, невідкладних станів, що вимагають екстреної госпіталізації. Зверніться до лікаря гінеколога в Києві при перших підозрах на кровотечу.

Причини маткових кровотеч:

 • - Кровотеча «першої менструації» або дисфункціональні маткові кровотечі. Кровотечі у дівчат, після першої менструації. Подібне порушення пов’язують з гормональною перебудовою організму.
 • - Маткова кровотеча у жінок репродуктивного віку. Часто така проблема є першою ознакою жіночого безпліддя .
 • - Клімактеричні маткові кровотечі — значна гормональна перебудова викликає збій у роботі репродуктивних органів і тим самим виникають кровотечі. Такі кровотечі потрібно уважно обстежувати, так як вони можуть вказувати на міому матки , поліпи або пухлинні захворювання
 • - Постменопаузарние кровотечі — після тривалої відсутності менструації, що з’явилися кровотечі можуть говорити про новоутвореннях, які їх викликають. Ці кровотечі одні з найпоширеніших в онкології.

Запишіться на прийом до лікаря гінеколога в Києві для проходження обстеження та діагностики. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом.

 

Ювенільні кровотечі після перших місячних, а також маткові кровотечі у жінок репродуктивного віку можуть збігатися з місячними, але головна відмінність в їх обсязі і ускладненнях для організму. Якщо маткова кровотеча виникає перед місячними, після місячних або в період овуляції, то нерідко збивається цикли, виникають нерегулярні місячні.

В залежності від того, коли виникла кровотеча із статевих шляхів, розрізняють менорагії і метрорагії.

Менорагії — це хворобливі, об’ємні місячні, які мають затяжний характер.

Метрорагія — це кровотеча із статевих шляхів перед або після менструацій, а також кровотечі при овуляції (міжменструальна кровотеча). Часто провокують збій менструального циклу.

Коли потрібно викликати швидку, при маткових кровотечах?!

Якщо виникла анемія, жінка втрачає велику кількість крові, з’явилося різке запаморочення, головний біль з потемнінням в очах. Нестерпна слабкість, блідість або втрата свідомості — вимагають невідкладної медичної допомоги.

Навіть якщо нету видимого кровотечі, вищеописані симптоми можуть говорити про внутрішній кровотечі. При поганому самопочутті, хвору потрібно покласти на спину і дочекатися лікарів.

Якщо виникли невеликі коричневі або кров’янисті виділення при вагітності, навіть при хорошому самопочутті — обов’язково зверніться до лікаря гінеколога. Найбільш небезпечні кровотечі на ранніх термінах вагітності. До повного обстеження, вагітну потрібно відгородити від стресів і дати повний спокій.

Якщо у Вас виникла кровотеча із статевих шляхів (маточне / вагінальне) негайно зверніться до гінеколога в Києві для здачі всіх необхідних аналізів і огляду лікарем. Записатися до хорошого гінеколога можна в «Столичної Клініці» м. Київ за контактними телефонами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.