Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лакунарна ангіна

Лакунарна ангіна характеризується яскраво вираженою клінічною картиною: болем у горлі, головним болем, загальною слабкістю, нездужанням. У багатьох випадках початок захворювання супроводжується підвищенням температури до 39-40 градусів, особливо у дітей.

Зверніться в «Столичну клініку» до лікаря ЛОР в Києві, прийом йде цілодобово . Попередньо потрібно записатися за контактними телефонами.

Ангіна передається повітряно-крапельним шляхом, через їжу або пиття, заражені бактеріями. У деяких випадках можливе внутрішнє інфікування з глотки або порожнини рота. Джерелом ангіни в цьому випадку може бути каріозний зуб, запалення піднебінних мигдалин або гнійні захворювання носа. За результатами аналізів ЛОР-лікар в Києві може спостерігати значні зміни в крові, високий лейкоцитоз, прискорення ШОЕ. Місцеві лімфатичні вузли збільшуються і віддають болем при обмацуванні. Спеціаліст обстежує горло, спостерігає припухлість піднебінних мигдалин, дужок та прилеглих ділянок неба. У гирлах лакун утворюються жовтувато-білі нальоти, які надалі можуть зливатися в одне ціле і покривати практично всю поверхню мигдалин. Ці виділення легко знімаються шпателем при огляді, не залишаючи кровоточивих ран. Гнійний вміст лакун залишається на поверхні мигдалин у вигляді пухкого нальоту, плівки або дрібних вогнищ.

Варто звернути увагу, що поділ таких форм ангіни як фолікулярна та лакунарна досить умовне. У деяких випадках пацієнт може мати відразу обидві ці форми, тоді призначається специфічне лікування ангіни в Києві.

Лакунарна ангіна вражає дітей шкільного та дошкільного віку, дорослих до 40 років. Дорослі пацієнти можуть скаржитися на надмірне слиновиділення, діти можуть страждати блювотою. Загострення і спалахи хвороби спостерігаються у весняний та осінній сезон. Описані симптоми лакунарній ангіни актуальні в початковій стадії хвороби. При адекватному професійному лікуванні лакунарній ангіни в Києві симптоми проходять. При фолікулярній ангіні симптоми можуть бути трохи схожими, що вимагає диференціації.

Зазвичай лакунарна ангіна різко виникає, а через 5-7 днів симптоми також різко стихають. Протягом 3-5 днів стан пацієнта може поліпшуватися, у зв’язку з відмиранням верхнього шару мигдаликів і відторгнення нальоту.

Важливо дотримуватися рекомендацій отоларинголога в Києві протягом тижня після поліпшення загального стану. Якщо нехтувати порадами фахівця, можна спровокувати розвиток ускладнень з боку суглобів, серця, нирок і печінки. У найбільш запущених випадках потрібна трансплантація уражених органів. Саме тому найбільш важливими етапами лікування буде застосування антибактеріальних препаратів, легке харчування, багате вітамінами і мікроелементами, тепле пиття, яке буде легко знищувати наліт гною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.