Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ларингіт

Ларингіт — це запалення гортані, що є однією з ознак грипу, скарлатини, ГРВІ , коклюшу. Розрізняють хронічну і гостру ступінь захворювання. При ларингіті голосові зв’язки втрачають здатність до вібрації, що відбивається на хрипоті або відсутності голосу. Дихання пацієнта стає свистячим, може виникнути «гавкаючий» кашель. У дітей закупорка дихальних шляхів може призвести до негативних наслідків.

Запишіться на прийом до лікаря оториноларинголога в Столичну клініку для проходження діагностики та лікування ларингіту!

Ларингіт здатний виникнути як окрема хвороба, наприклад, при вдиханні запорошеного повітря, при перенапруженні голосу, зловживанні спиртними напоями або курінні. Гострий ларингіт характеризується набряклістю гортані, потовщенням голосових зв’язок або їх неповним змиканням. При супутніх хворобах, наприклад грипі, на слизовій гортані видні крововиливи.

Пацієнти, що страждають ларингітом, скаржаться на першіння в горлі, сухість, біль при ковтанні. Голос може ставати грубим, хрипким або зовсім пропасти. У деяких випадках можливе підвищення температури і постійна головний біль . Причиною запалення гортані може стати вдихання деяких хімічних речовин.

У маленьких дітей запалення може бути настільки активним, що припиняється доступ повітря в гортань. При цьому дихання стає шумним, дитина відчуває болю і плаче. Максимальним ускладненням в цьому випадку може стати порушення роботи мозку або кома. Природно, при таких ознаках необхідно терміново звернутися до ЛОР-лікаря в Києві .

Фахівець порекомендує утриматися від гучних розмов протягом 5-7 днів, скоротити до мінімуму вживання спиртних напоїв, куріння, вживання в їжу гострих страв. Лікування ларингіту в Києві в першу чергу орієнтовано на усунення причини.

Хворому необхідно стежити за власним голосом, за якістю вдихуваного повітря, який повинен бути вологим і теплим. У деяких випадках ЛОР-лікар в Києві рекомендує парові інгаляції. Слід остерігатися Закуреного приміщень, холодного повітря і туману. Ларингіт зазвичай розвивається 7-10 днів, а при правильному лікуванні поступово припиняється.

Під час лікування ларингіту в Києві призначаються фізіотерапевтичні процедури, зігрівальні компреси на шию, гарячі ванни для ніг, інгаляції, полоскання для горла, а також рясне тепле пиття. Гострий ларингіт зазвичай добре виліковується, в деяких випадках можливий перехід в хронічну форму. Тому важливо вживати профілактичних заходів і вчасно звертатися до фахівця для діагностування та лікування ларингіту.

Відео ендоскопічної діагностики ларингіту

Запис на прийом до ЛОРа в Столичній клініці проводиться за контактними телефонами, вказаними в контактах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.