Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція бікіні (глибоке, неглибоке бікіні)

Процедура видалення волосся в області бікіні

Лазерна епіляція бікіні — це медична процедура усунення променем лазера небажаного волосся на тілі. Сьогодні цей метод є найефективнішим способом запобігання подальшого росту волосся.

 

Досягти максимального ефекту, тобто назавжди видалити небажане волосся, допоможуть досвідчені фахівці «Столичної клініки». Медичний заклад має у своєму розпорядженні найсучаснішим обладнанням для проведення лазерної епіляції бікіні. Записатися на попередню консультацію фахівця і заздалегідь призначити час проведення процедури можна по телефону.

Щоб процедура, яку проводить лікар-косметолог, пройшла комфортно для пацієнта, перед проведенням лазерної епіляції необхідна консультація лікаря-дерматолога.

Найбільш часто до лазерної епіляції вдаються жінки, для яких основним є естетичний вигляд і гладкість шкіри, в тому числі, і в області лінії бікіні. Чоловіки роблять лазерну епіляцію частіше не по косметологічним, а саме за медичними показаннями, якщо приватне гоління викликає у них роздратування і запалення шкіри.

Проведення процедури

Фахівці «Столичної клініки» використовують лазерні епілятори нового покоління. При проведенні процедури променем лазера припікають волосяні фолікули. Меланін поглинає лазерне випромінювання і при достатньому нагріванні фолікули руйнуються, в результаті цього зростаючий волосся випадає, а нові надалі вже не ростуть. Зазвичай процедура лазерної епіляції бікіні займає годину, при глибокому бікіні епіляція триває трохи довше.

На момент епіляції в частині фолікул волосся знаходяться в початковій стадії росту, а тому не видні на шкірі, а значить, вони незабаром почнуть рости. І для повного усунення волосся необхідно буде пройти курс від 4 до 8 процедур, з перервами від півтора до 2 місяців. Кількість процедур залежить від індивідуальних особливостей шкіри і волосся пацієнта. Найбільш швидка в проведенні — лазерна епіляція волосся верхньої губи на обличчі , де потрібно всього кілька курсів.

Неглибока, так звана класична епіляція бікіні, видаляє волосся по лінії білизни. Глибока, більш відома, як «бразильська», епіляція зони бікіні видаляє волосся з лобка, а також з зовнішніх статевих органів.

Область глибокого бікіні

Основні протипоказання

Лазерну епіляцію зони бікіні не можна проводити при герпесі, інших гострих інфекційних захворюваннях, якщо був поставлений діагноз «цукровий діабет». Вагітним і годуючим жінкам також варто почекати з проведенням даної процедури.

Лазерна епіляція може бути неефективною, якщо у клієнта дуже смуглява шкіра або він недавно засмагав, а також при наявності в зоні епіляції світлих, сивого або рудого волосся.

Також необхідно пам’ятати, що посилене оволосіння, особливо у жінок, може бути обумовлено не тільки генетичною схильністю. Найчастіше воно є ознакою гормональних порушень та ендокринних захворювань. А значить, видалення волосся лазером проводить можна, але немає гарантії, що ріст волосся не відновитися знову.

Переваги методу

Лазерна епіляція бікіні (глибоке, неглибоке бікіні)

Лазерна епіляція бікіні, на відміну від гоління, видалення волосся воском і інших способів, є найбільш результативною і безпечною, тому що не порушує цілісність шкірного покриву. Після процедури не залишається роздратування, врослих волосків, рубців. Лазерна епіляція, яку можна робити цілорічно, практично безболісний спосіб позбавлення від волосся.

Пройдіть процедуру лазерної епіляції в «Столичної клініці» м. Київ. Кваліфіковані фахівці допоможуть в комфортних умовах вирішити делікатне питання видалення небажаного волосся з найбільш інтимних місць. Прийом фахівця і процедура лазерної епіляції бікіні проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.