Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція білої лінії живота

Лазер

Лазерна епіляція білої лінії живота — це процедура високої ефективності і абсолютно безболісна, при її проведенні відбувається видалення небажаного волосся від межгрудья і до лобка. За допомогою променя лазера руйнується структура волосяних фолікул. Результат помітний після першого сеансу, але краще зробити декілька сеансів для кращого ефекту. Перерва між сеансами півтора місяця.

Епіляція, зроблена в «Столичної клініці» міста Києва дозволяє гарантовано позбутися від волосся білої лінії живота. Перед призначенням процедури необхідно звернутися до лікаря. Прийом за попереднім записом.

Найбільш часто жінки бажають пройти епіляцію лінії бікіні , а чоловіки волосся на грудях.

Особливості лазерної епіляції

Непотрібні волосся починає інтенсивно рости в період формування дорослого організму, вони присутні на тілі чоловіків і жінок. У жінки на ріст волосся впливають гормональні зміни, генетичні особливості. Сучасна естетика припускає видалення волосся і до такої процедури звертаються не тільки жінки. Часто чоловікам, через професії чи роду заняття необхідна чиста шкіра, наприклад, спортсмени, актори.

Гарна біла лінія живота

Епіляція лінії живота за допомогою лазера абсолютно безболісний процес, вбудована система знеболювання дозволяє не відчувати дискомфорт, на шкірі не з’являється роздратування. Перед процедурою на поверхню шкіри наноситься анестезуючий гель, після завершення епіляції відновлюючий крем. Промінь лазера руйнує тільки зростаючі волоски, приблизно четверту частину, що знаходиться в активній фазі. Процедура займає близько двадцяти хвилин.

Мабуть, головне достоїнство процедури припинення росту волосся, іноді ефект триває кілька років, і процес росту волосся може не відновиться. Безпека процедури грунтується в лазерному промені, що володіє точковим дією, він потрапляє точно на фолікулу волоса, не зачіпаючи шкіру. Можливо легке, швидко проходить почервоніння. І головне, це результат, отриманий вже при першому сеансі, видалені волосся більше не ростуть, а наступні процедури носять коригувальний характер.

Для процедур застосовують олександритовий або неодимовий лазер. Перший тип лазера визнаний кращим, через здатність видаляти темні відтінки волосся зі світлої шкіри. Застосовуваний олександритовий лазер ефективний і безпечний. Світлову енергію активно поглинає пігмент меланіну в стержні волоса і в цибулині. Під впливом тепла волосся «обвуглюється», відбувається його випаровування. Волосся видаляються моментально. Чим темніше колір волосся, тим більший ефект процедури.

Епіляція білої лінії живота в «Столичної клініці»

У клініці використовується сучасне обладнання, новітні технології. Перед початком процедури кваліфікований лікар проводить огляд області живота, визначає жорсткість волосся і їх структуру, колір і чутливість шкіри. Всі зібрані дані допоможуть потім визначитися з курсом епіляції, при проведенні епіляції ви відчуєте тільки легке поколювання. При необхідності він призначить повторні курси. Процедура протипоказана при захворюванні на цукровий діабет, герпесом, при вірусних захворюваннях.

Після процедури не рекомендується засмагати перші два тижні, і перед нею теж. У цей час необхідно користуватися захисним кремом, що містить SPF 20 для захисту відкритих ділянок тіла минулих епіляцію. Протягом тижня протипоказана: баня, сауна, гаряча ванна. Волосся не можна вискубувати, тільки збривати.

Пройти процедуру безболісно і з гарантованим результатом, можна в «Столичної клініці». Епіляцію видалення волосся проведе фахівець, зробивши її максимально комфортною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.