Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг — метод, що дозволяє за допомогою лазера позбутися небажаного волосся. В залежності від побажань пацієнта, можна провести видалення волосся лише на гомілках, або тільки на стегнах, а також провести епіляцію ніг повністю.

Фахівці «Столичної клініки» мають великий досвід проведення лазерної епіляції. За їх даними понад 90% пацієнтів назавжди позбуваються від небажаних волосся на ногах після річного курсу лазерної епіляції, тобто після 5-6 сеансів.

Рекомендації до епіляції

Зазвичай активний ріст волосся на стегнах і гомілках обумовлений спадковими і національними особливостями. Але іноді надлишковий ріст волосся не тільки естетична проблема, але і медична. Він є симптомом гормональних порушень, тому потрібна консультація лікаря-ендокринолога.

Інтенсивний ріст волосся на ногах викликають такі поширені способи їх видалення, як гоління, депіляція кремами або за допомогою механічного епілятора. Тому такі процедури доводиться виконувати часто, інколи навіть щодня. І тільки після лазерної епіляції ніг не виникає нового росту волосся.

Останнім часом, на епіляцію все частіше приходять чоловіки. Епіляція волосся на грудях, спині або ногах у чоловіків також ефективна як і у жінок.

Епіляція волосся

Проведення епіляції ніг

За допомогою лазерного приладу фахівець короткими спалахами обробляє шкіру ніг. У новітніх лазерних системах передбачені автоматичні системи охолодження шкіри, що робить епіляцію ніг безболісної — пацієнт відчуває лише тепло і легке поколювання.

Промінь лазер миттєво руйнує фолікул — волосяну цибулину. Більше волосся рости не буде. Але все волосся знаходяться на різних стадіях росту: 25% вже видно на поверхні шкіри, а інші лише зароджуються в цибулинах. Тому прибрати волосся одночасно неможливо.

Необхідно декілька процедур, щоб повністю видалити волосся.

Для ніг фахівці рекомендують зробити 5-6 процедур з перервами в півтора-два місяці. Але вже через пару днів після першого сеансу шкіра стає гладкою. Загальний курс процедур варіюється залежно від індивідуальних особливостей організму та гормонального фону пацієнта.

Лазерна епіляція ніг протипоказана:

 • при герпесі, екземі, псоріазі, травмах та інших локальних ураженнях шкіри;
 • при онкологічних захворюваннях;
 • при цукровому діабеті;
 • при вагітності або годуванні малюка;
 • при застуді та грипі.

Рішення про лазерної епіляції при варикозної хвороби, наявності родимок і пігментних плям на шкірі ніг лікар приймає після огляду пацієнта. Також відмовою у проведенні лазерної епіляції ніг може служити смаглява або засмагла шкіра, занадто світле волосся.

П еред проходженням процедури епіляції фахівці «Столичної клініки» рекомендують:

 • збрити волосся, щоб до епіляції щоб вони встигли відрости приблизно до 2 мм;
 • НЕ загоряти протягом двох тижнів.

Після епіляції необхідно:

 • протягом тижня не відвідувати лазню, басейн, не приймати гарячу ванну;
 • два тижні не можна засмагати, перед виходом на вулицю в короткій спідниці потрібно нанести на ноги сонцезахисний крем, або поки походити в брюках;
 • в перерві між процедурами епіляції відросло волосся на ногах не потрібно висмикувати пінцетом або за допомогою епілятора, їх можна тільки збривати або стригти.

Фахівці «Столичної клініки» Києва для лазерної епіляції ніг використовують сучасної устаткування, яке дозволяє провести видалення небажаного волосся безболісно і комфортно для пацієнта. Перед процедурою лікар обов’язково проведе огляд шкіри, виключить алергію та інші захворювання, при яких протипоказана епіляція. Прийом та процедура лазерної епіляції ніг проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.