Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція пахв — це сучасний медичний метод видалення небажаного волосся. Промінь лазера руйнує структуру волосяних фолікул. Результат помітний вже після першого сеансу, для повного позбавлення від волосся необхідно декілька процедур.

Повний курс лазерної епіляції пахв в «Столичної клініці» дозволить назавжди видалити небажане волосся. Записати на попередню консультацію фахівця перед початком процедури можна по телефону клініки.

З юнацького віку волосся в пахвах з’являються у представників обох статей. Вчені вважають, що еволюція передбачила це для запобігання попрілостей. Але сьогодні наявність волосся в пахвах вважається неестетіческой. І хоча феміністки борються за природність навіть у такому питанні, за статистикою 97% жінок регулярно видаляють волосся в пахвовій ямці. У літній час до 52% чоловіків в гігієнічних цілях позбавляються від волосся в пахвах.

Особливості лазерної епіляції пахв

В області пахв шкіра чутлива й тонка, але в цій області волосся росте на 50% швидше, ніж на ногах. Такі перевірені способи, як епіляція воском, гоління, висмикування волосся, не дають тривалого ефекту, але ще й викликають дискомфорт, після них на шкірі з’являється роздратування. Тож у лазерної епіляції пахв є ряд безперечних переваг:

 1. ефективність — ріст волосся припиняється на 6 і більше років, а може і не відновитися зовсім, це залежить від індивідуальних особливостей організму;
 2. безпека — тепле випромінювання лазера миттєво поглинається волоссям, не поширюючись на шкіру і не ушкоджуючи її, після процедури лазерної епіляції пахв може з’явитися легке почервоніння, через годину воно спаде.
 3. результат — значне видалення волосся помітно вже після першого сеансу, в перервах між процедурами волосся не вростають, що виключає запалення і відчуття дискомфорту.

Лазерна епіляція в «Столичної клініці»

Фахівці «Столичної клініки» Києва для проведення процедур лазерної епіляції використовують новітні технології. Перед початком сеансу лікар обов’язково проведе огляд зон епіляції, щоб визначити структуру і жорсткість волосся, колір шкіри — всі ці індивідуальні характеристики впливають на тривалість курсу епіляції. Також лікар повинен виключити наявність захворювань, при яких протипоказана епіляція променем лазера — це цукровий діабет, герпес і інші вірусні захворювання.

Тільки кваліфікований фахівець зможе зробити лазерну епіляцію пахв безпечною для шкіри і безболісної — ви відчуєте лише легке поколювання.

Після трьох-чотирьох процедур решту волосся стануть тоншими і непомітніше, уповільнюється їхній ріст. Перерва між сеансами епіляції спочатку становить 1-1,5 місяця — це визначає лікар. Але далі стає все більш тривалим, поки необхідність в епіляції не зникне зовсім. Також можна провести лазерне видалення волосся на руках і ногах одночасно.

Епіляція

Пацієнту потрібно лише дотримувати кілька нескладних рекомендацій лікаря. Не засмагати протягом двох тижнів до процедури і стільки ж після проведення лазерної епіляції. Перед виходом на вулицю два тижні користуватися сонцезахисним кремом з SPF 20, щоб захистити відкриті ділянки тіла, які піддалися епіляції. Тиждень після сеансу не варто відвідувати баню, сауну і приймати гарячі ванни. У перервах між процедурами відростаючих волосся можна тільки збривати або стригти, але, ні в якому разі, не вищипувати.

Лікарі «Столичної клініки» гарантують, що після повного курсу епіляції чорне волосся будуть видалені на 95-100%. Для проведення курсу лазерної епіляції пахв необхідно попередньо записатися на прийом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.