Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція верхньої губи

Лазерна епіляція верхньої губи

Лазерна епіляція — Це процедура, яка проводить інактивацію матричних клітин шкіри, що дозволяє ефективно видаляти волоски на не бажаних місцях, зокрема на верхній губі. Як правило, такі процедури проводять косметологи.

Звернувшись в Столичній клініці, ви зможете зробити лазерну епіляцію верхньої губи. Але для проведення процедури, слід попередньо зателефонувати і записатися.

Механізм дії лазерної епіляції

Лазерний промінь спрямований на біологічну структуру самого волосся, що сприяє впливу на хромофори шкіри. Саме наявність гемоглобіну в крові є сприйнятливим для лазерних променів. При впливі зі шкірою, лазерний промінь руйнує фолікули волосинок, які містять пігмент, але колір шкіри при цьому не змінюється.

Реакція на лазерний промінь різних типів шкіри

Видалення жіночих вусів

Щоб не пошкодити шкіру, необхідно враховувати сприйнятливість і визначити тип шкіри. По тому, як шкіра реагує на світло, виділяють наступні типи шкіри:

 • шкіра не загоряє, а отримує тільки опіки;
 • шкіра практично не засмагає і при цьому обгорає;
 • шкіра рідко обгорає, і отриманий засмага добре приймається;
 • шкіра не обпалюється і добре загоряє;
 • шкіра не загоряє і не обпалюється на сонці.

При чутливій шкірі, яка швидко отримує опіки на сонці, потрібно бути гранично обережним, проводячи лазерну епіляцію верхньої губи. Це стосується і лазерної епіляції всього особи , оскільки на ньому шкіра більш чутлива і схильна до травмування.

Дія лазерної епіляції

Після проведення лазерної епіляції, значно зменшується ріст волосся, особливо тих, які знаходяться в активному зростанні. У цей час меланоцити, які сформувалися раннє, активно піддаються синтезу меланіну. Слід дотримуватися точні інтервали між проведенням епіляції, щоб не пошкодити шкіру. Такі інтервали визначаються залежно від типу шкіри.

Сучасний лазер

Столична клініка вже давно використовує для епіляції нову апаратуру, яка дозволяє видаляти волосся швидко і легко. При цьому не ушкоджуючи шкіру і не викликаючи роздратування, незалежно від типу шкіри.

Підготовка до лазерної епіляції верхньої губи

За один день до епіляції необхідно спочатку епіляційну ділянку поголити. Безпосередньо перед епіляцією зняти весь макіяж з обличчя, нанести на верхню губу анестезуючий крем, що трохи знеболити реакцію. Завдяки охолодженню шкіри лазером, біль майже не відчувається.

Перед проведенням процедури необхідно скласти індивідуальну картотеку для кожного пацієнта, який проходитиме лазерну епіляцію. Визначають спочатку захворювання шкіри: герпес простий, генітальний герпес, вітіліго , псоріаз, гіпертрофічні вузли. Необхідно перевірити реакцію шкіри на препарати, які використовують при вугрової висипки, наприклад, роаккутін.

Проведення лазерної епіляції обличчя

Повний курс лікування становить в середньому 7 днів. При останньої епіляції шкіра більш гладка і волосся практично відсутні. У разі необхідності можна подовжити курс ще на два дні, що дозволить повністю видалити рослинність. Так як лазер має декілька режимів роботи, це дозволяє пристосуватися до будь-якого типу шкіри і тоді операція проходить безболісно.

Пройдіть повний курс лікування лазерної терапії в Столичній клініці, яка знаходиться в Києві. Досвідчені косметологи допоможуть позбутися від волосся не тільки на верхній губі, але і в пахвових зонах, зонах бікіні, ніг і рук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.