Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерне лікування геморою

Лазерне лікування геморою , лазерна коагуляція — це безопераційний високоефективний метод усунення гемороїдальних вузлів. Успішно застосовується в проктології для безболісного видалення зовнішніх шишок і внутрішніх вузлів в анальному каналі.

У «Столичної клініці» можна пройти лазерне лікування геморою в Києві, використовується сучасне обладнання, яке дозволяє назавжди позбутися від проктологічних захворювань. Записатися на консультацію до проктолога можна по телефону. Після діагностування лікар підбере комплексний метод лікування геморою.

Процедура лазерної коагуляції

Лікування геморою лазером (Київ) дає високий результат при першій і другій стадії геморою, коли у пацієнтів тільки з’являється біль при тиску калових мас на що з’явилися вузли і кровотечі при дефекації. Також спосіб ефективний для видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів і при тромбозах.

У цьому методі використовуються прижигающие і ріжучі властивості лазерного променя. Зовнішні вузли відсікаються лазером і при цьому без кровотечі тканини спаюються між собою. При внутрішньому геморої вузли випалюються зсередини, і на їх місці утворюється сполучна тканина.

У сучасній проктології при проведенні лазерної коагуляції застосовується склеротерапія — введення в гемороїдальних вузол ськлерозанта (препарату, який підсилює склеювання стінок посудини).

Також лазерне видалення дозволяє одночасно усунути супутні геморою анальні тріщини, свищі і запалення слизової оболонки.

Маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах клініки. Особливої підготовки пацієнта до процедури не потрібно. При необхідності для пацієнтів з низьким порогом чутливості застосовується місцева анестезія, але зазвичай знеболювання не потрібне. Процедура з видалення вузлів займається не більше 15 хвилин. І пацієнт може повернутися до звичного життя.

Основні переваги лазерного лікування

 • безболісність — пацієнти відчувають лише тепло або поколювання;
 • немає необхідності використовувати загальний або спинальний наркоз;
 • немає кровотечі — лазер припікає кровоносні судини;
 • після коагуляції не залишається рубців і шрамів;
 • безопераційне видалення вузлів за лічені хвилини;
 • не наноситься травма слизовій оболонці;
 • не вимагається відновний період;
 • мінімум протипоказань для проведення процедура.

Після лазерного лікування пацієнтові необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря — застосовувати призначені лікарські препарати, дотримуватися принципів здорового харчування, відмовитися від куріння і спиртного, займатися спортом. Також потрібно регулярно відвідувати проктолога, щоб не допустити повторного розвитку геморою.

Недоліком лазерної коагуляції проктологи вважають рецидиви. Після видалення великих вузлів є ймовірність відновлення захворювання протягом п’яти років приблизно у 15% пацієнтів.

Інші методи лікування геморою

Радіохвилею метод — висічення вузлів проводиться з використанням високочастотних хвиль. Даний метод безболісний, не виникає кровотеча, не залишається рубців.

Дезартерізація — малоінвазивний (нетравматичний) метод видалення гемороїдальних вузлів (Київ) з допомогою спеціального ультразвукового датчика. На сьогодні це найбільш ефективна методика лікування геморою на будь-якій стадії, навіть при самих запущених формах. Дозволяє виявити і перетнути посудину, який живить кров’ю, збільшений гемороїдальний вузол.

Важливо звернутися до досвідченого фахівця при перших симптомах початковій стадії геморою — печіння і свербіння в задньому проході, тяжкість в кишечнику і дискомфорт при дефекації.

Самолікування неприпустимо, тому як ознаки геморою можуть приховувати злоякісні пухлини прямої кишки. Тому обов’язково необхідний огляд у лікаря.

Проктологи «Столичної клініки» Києва після діагностування та встановлення стадії захворювання, проводиться видалення геморою лазером в Києві, де лікарі підберуть оптимальний спосіб лікування, з урахуванням загального стану пацієнта, наявності супутніх захворювань і протипоказань. На ранніх стадіях лікування геморою проводиться безопераційним методом. Записатися на першу консультацію до проктолога «Столичної клініки» можна по телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.