Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікар міколог в Києві

Міколог — це фахівець-дерматолог вузької спрямованості, який вивчає грибкові ураження шкіри, нігтів і волосся. Лікар-міколог займається лікуванням і діагностикою грибка, а також призначає комплексні профілактичні заходи для запобігання повторних випадків хвороби.

У компетенцію лікаря-міколога входить лікування хвороб, спровокованих дріжджовими і пліснявими грибами. До першого виду захворювань відноситься кандидоз шкіри, до другого трихофітія, мікроспорія, епідермофітія.

Якщо ви виявили найменша зміна в забарвленні шкіри, нігтьових пластин і волосистої частини голови, їх структурі і чутливості, негайно зверніться до мікологові в Києві.

У деяких випадках патологічні зміни нігтів не пов’язані з грибком. Причиною захворювання є неправильне харчування, захворювання дихальної та серцево-судинної системи, шкідливі звички, перенесені інфекційні хвороби та спадкові патології нігтьових пластин. За зовнішніми проявами ця форма захворювань нагадує грибкові ураження, але, по суті, не є такою. Лікування негрибковой захворювання протигрибковими препаратами не буде ефективним. Саме тому важливо своєчасно звернутися до фахівця з мікології для визначення дійсної причини та максимальної ефективності лікування.

Жовтуваті нігті, відшарування куточки нігтів говорять про поганому кровообігу, вікових змінах, грибкових інфекціях, шкідливі звички, результати прийому деяких лікарських препаратів, неправильному застосуванні засобів для зміцнення і очищення нігтів.

На нігтьової пластини можуть виникати бліді борозенки. Це відбувається при травмах нігтів, незбалансованому харчуванні, а також анемії — недостатньому вмісті еритроцитів і гемоглобіну в крові.

В результаті спадковості проявляється розщеплення нігтьової пластини. Крім цього, «шару» ніготь — це результат алергії на препарати для очищення нігтів від лаків, непереносимість засобів для «нарощування» нігтів, неправильного підпилювання нігтя, травм, впливу агресивних миючих засобів, а також всіляких травм.

Кваліфікований міколог в Києві підкаже, що задирки виникають в результаті звички гризти нігті, тривалого впливу миючих засобів, постійних травмах кутикули, неправильної обробки кутикули, відсутності належного догляду за руками і нігтями. Щоб задирки не привели до небажаних наслідків, їх слід акуратно обрізати манікюрними ножицями і змащувати зеленкою. Запалені ділянки слід обробити спеціальними мазями і накласти нетугой пов’язку.

При травмі нігтя утворюється крововилив під нігтьової пластиною, а результаті колір нігтя змінюється на темно-синій, припиняється його кровообіг і він поступово відривається.

Наявність натоптишів і мозолів виникає на п’ятах і долонях, проте може розвиватися і в інших місцях близьких до нігтя через незручного взуття. Лікар-міколог в Києві не рекомендує самостійно видаляти мозолі, тому це може призвести до травми і проникненню грибків в більш глибокі шари шкіри. Зверніться за допомогою до фахівця.

У 2-5% населення земної кулі одноразово зустрічаються грибкові захворювання нігтів — оніхомікози. У групу ризику потрапляють люди зі зниженим імунітетом. Оніхомікоз — це сукупність декількох грибкових захворювань, які провокуються грибками різного виду. Часто оніхомікоз супроводжується ураженням не тільки нігтя, а волосся і шкіри.

Найпоширенішим способом інфікування є відвідування громадських саун і лазень, контакт з хворим, носіння взуття хворого грибковою інфекцією.

Пам’ятайте, що діагноз про грибкове інфікуванні нігтів обов’язково повинен ставити лікар-міколог у Київі або фахівець дерматолог . Для точного визначення захворювання необхідно провести лабораторні аналізи, а не тільки візуально оглянути нігті.

Кожен з нас, знаючи основні симптоми грибкових захворювань, може звернутися до фахівця. Якщо ви не знаєте, прислухайтеся до поради майстра манікюру і педикюру, але ні в якому разі не ігноруйте лікування нігтів. Народні засоби не допоможуть, якщо ви не будете знати справжньої причини того чи іншого захворювання.

Основними симптомами оніхомікозу є:

 • Полосовідние або округлі плями сірувато-білого або жовтуватого кольору в товщі нігтя,
 • Потовщення нігтя,
 • Пухка, нерівна поверхні нігтя,
 • Підвищена ламкість нігтя,
 • Відшаровування,
 • Відсутність поліпшення при новому правильному догляду.

Досить часто зустрічається грибок в паховій області, який поєднується з грибком між пальцями та іншими областями.

На другому місці за поширеністю звернень до лікаря-мікологові в Києві знаходиться трихофітія. Це хвороба нігтів, волосся та шкіри, яка спровокована грибками роду трихофітон. В залежності від вираженості захворювання лікування проводиться стаціонарно або амбулаторно лікарем дерматологом-мікології.

Звернутися до мікологові слід при прояві перших ознак захворювання. Зазвичай всі грибкові хвороби починають виявлятися в складці між мізинцем і безіменним пальцем ноги. Шкіра відшаровується, червоніє, свербить, іноді утворюються глибокі тріщини. Якщо на цьому етапі пустити хід хвороби на самоплив, через певний проміжок часу грибок спокійно переселиться на нігті. Крім неприємних відчуттів виникне неохайність нігтя. Нігті почнуть шаруватися, товщати, поміняють колір, покриються неприємними наростами.

Міколог направить на такі аналізи для з’ясування причини захворювання: зіскрібки з нігтя і шкіри на грибки і зіскрібки з вій і шкіри на наявність кліщів. Варто звернути увагу, що мікологи ніколи не покладаються на результати візуального огляду. Тільки лабораторні дослідження є інформативним методом діагностування.

Грибкові захворювання шкіри стоп провокують надмірну пітливість і викликають неприємні запахи. Крім того, грибок ніг — це друге за поширеністю захворювання після простудних хвороб. Завдяки сучасним методам лікування вивести грибкову інфекцію можна за кілька місяців. Однак повне відновлення нігтя займе тривалий час, тому здоровий ніготь росте зі швидкістю 2 мм в місяць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.