Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікар трихолог в Києві

Незважаючи на те, що наука трихологія досить нова в медицині, лікарі-трихолог встигли завоювати популярність не тільки серед модників, але і рядового населення, піклується про своє здоров’я.

Трихолог вивчає особливості волосистої частини голови, будови волосся, фази росту волоса і різні хвороби, пов’язані з шкірою голови і волоссям. Крім цього, лікар-трихолог у Києві займається розробкою теоретичних і практичних методів лікування і профілактики проблем з волоссям і захворювань шкіри.

На консультації трихолога визначається причина захворювання і її поточна стадія. Після бесіди трихолог призначає діагностичні заходи та медикаментозне і фізіотерапевтичне лікування. Діагностика важлива для встановлення справжньої причини захворювання волосся, розробки дієвої тактики лікування волосся.

Хороший трихолог не тільки спеціалізується на відновленні волосся, але і розуміє загальні механізми, що провокують виникнення тих чи інших захворювань шкіри голови і волосся. Таким чином, фахівець цієї спрямованості є так званим вузькопрофільним терапевтом.

Доктор не тільки призначає курс лікування, але і регулярно стежить за станом волосся і шкіри голови пацієнта. Якщо пацієнт страждає певним захворюванням, повторно буде потрібно здати кілька аналізів для визначення стадії хвороби і ефективності застосування лікувальних методик. Поряд з відновленням волосся часто доводиться лікувати більш серйозне захворювання, що спровокувало хвороби волосся. На консультації трихолога в Києві можна точно діагностувати наявне захворювання і зробити перші кроки по його усуненню.

В ході обстеження лікар може визначити такі відхилення: зменшення кількості волосся, погана якість волосся, випадання волосся, порідіння волосся, лупа, облисіння, себорею . Щоб з’ясувати, яким чином виникло те чи інше відхилення трихолог збирає скарги пацієнта, призначає аналізи і проводить комп’ютерну діагностику шкіри голови і волосся. Для найбільш ефективного лікування застосовуються найсучасніші розробки у сфері фармакології та трихологии.

Якщо ви відчуваєте якісь проблеми з волоссям або шкірою голови, зверніться до тріхологу в Києві. Будь-яке лікування, почате на ранній стадії захворювання, пройде без ускладнень і забезпечить стійкий результат.

При виявленні лупи або випадають волосся не поспішайте витрачати гроші на дорогі ліки. Самостійно впоратися з проблемою не знаючи справжньої причини захворювання неможливо. Ви даремно витратите час, гроші і надії. Замість цього зверніться до тріхологу, який проведе діагностику і огляд, а також дасть рекомендації по коректному лікуванню.

Деякі помилково вважають, що трихолог займається тільки лікуванням облисіння у чоловіків і жінок. Насправді сфера компетенції трихолога набагато ширше.

Трихолог лікує такі захворювання волосся і шкіри голови:

 • Алопеція — дифузна, вогнищева, гніздова, андрогенна, телогеновая,
 • Посивіння волосся,
 • Себорея,
 • Лупа,
 • Гіпертрихоз, гірсутизм,
 • Погіршення зовнішнього вигляду волосся — ламкість, тьмяність, посічені кінчики,
 • Атрофія волосся,
 • Азбестовий лишай,
 • Червоний вовчак,
 • Гнійне запалення волосяних фолікулів,
 • Кільцеподібні волосся,
 • Стоншені волосся,
 • Ментагра,
 • Грибкові захворювання, в т.ч. мікози,
 • Парша,
 • Мікроспорія,
 • Педикульоз,
 • Стригучий лишай.

Найпоширенішим захворюванням, з яким звертаються до тріхологу в Києві. Є лупа. На шкірі голови утворюються невеликі білі лусочки в результаті відмирання верхніх шарів шкіри. Лупа виникає у власників різних типів шкіри. Досить часто ця неприємність виникає через неправильного догляду за волоссям: частого фарбування, використання неякісних шампунів, миття волосся в жорсткій воді, хімічною завивкою, ігнорування застосування захисних препаратів для волосся.

Крім того, лупа може з’являтися в результаті внутрішніх порушень в роботі організму. Збій в роботі внутрішніх органів часто призводить до порушення секреції сальних залоз шкірного покриву. Лупа може бути першим сигналом про наявні захворюваннях щитовидної залози, шлунково-кишкових хвороб, ендокринних і гормональних розладів. У цьому випадку самостійне лікування лупи не дасть жодних результатів, адже в першу чергу необхідно звернути увагу на стан здоров’я в цілому і конкретних органів зокрема.

Ще однією причиною виникнення лупи може бути неправильний спосіб життя: тривалі стреси, депресивний стан, неправильне харчування, надмірна активність чи гіподинамія. Тому місцеве лікування і систематичний догляд виявляться неефективними. Якщо самостійними зусиллями вам не вдається позбутися лупи за 2 місяці, звертайтеся до тріхологу в Києві для з’ясування першопричини її появи.

Іноді лупа можна сплутати з сухою формою себореї, яка стійка до лікарських препаратів, спрямованим на усунення лупи. Цей вид захворювання виникає через недостатньо активній діяльності сальних залоз. Пацієнт страждає від сверблячки, лущення, гіперемії шкіри голови. Така лупа має білий колір, легко обсипається і вільно лежить на шкірі. Волосся при цьому відрізняються крихкістю, крихкістю, витончення і посіченими кінчиками.

На сьогоднішній день трихологія розпорядженні величезним переліком новітнього обладнання, сучасних методів, результатів досліджень провідних лікарів і дослідників світу. Кожна людина може проходити діагностику волосся в певні проміжки часу. З самої появи на світ наш організм піддається впливу несприятливих екологічних факторів, неправильного харчування, впливу мікроорганізмів. Чималу роль також відіграють гени, що передають захворювання у спадок від наших дідів і батьків.

Не поспішайте застосовувати розрекламовані препарати самостійно. Краще зверніться за допомогою до лікаря-трихолога, який допоможе легко і швидко позбутися від небажаних проблем з волоссям в короткі терміни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.