Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування аднекситу

Аднексит є захворюванням, при якому у дівчини в гострій формі розвивається запалення придатків матки. Причиною такого захворювання є віруси, які потрапляють з матки або через піхву. Через потрапляння вірусу починається запалення в маткових трубах і яєчниках, можливе утворення спайок. Досить часто одним з явищ запалення є гнійні маси. Спайки можуть утворитися не тільки в маткових трубах, але так само в кишечнику або сечовому міхурі.

Гінекологи «Столичної клініки» в Києві займаються діагностикою та терапією аднекситу, а також проводять лікування лейкоплакії, фіброміоми, безпліддя та інших гінекологічних недуг.

Зазвичай аднексит супроводжує нудота, іноді навіть блювота. Крім цього жінка постійно відчуває різкий біль внизу живота або в області попереку. Можливе підвищення температури. Більшість випадків даного захворювання охарактеризовані скрутним процесом сечовипускання. З розвитком захворювання буде збільшуватися розмір маткової труби з одного боку або ж відразу з обох боків. Бували випадки, коли аднексит ставав хронічним захворюванням. Симптоми в цьому випадку наступні: дівчина відчуває різкий і не дуже сильний біль внизу живота, яка проявляє себе після переохолодження організму.

Причини розвитку аднекситу

Причиною розвитку цього захворювання найчастіше є інфекція, яка була передана дівчині статевим партнером. Збудниками цього захворювання є віруси, здатні викликати в чоловічому організмі простатит або цистит. Таким чином, підвівши підсумок всьому вищесказаному, запалення придатків можна вважати інфекцією, яка передається через статевий акт. У такій ситуації обидва партнери повинні пройти курс лікування, щоб не погіршити ситуацію. Якщо буде лікуватися тільки один з партнерів, то результату не буде.

Профілактичні заходи

Для профілактики подібного захворювання жінкам рекомендується носити тільки бавовняну білизну, ця рада гінекологи в Києві не втомлюються повторювати. Розвиток аднекситу може бути припинено, якщо дівчина дотримується правил особистої гігієни і уникає переохолодження. Додатково до цього слід проводити заходи щодо загальному поліпшенню стану здоров’я. Ви можете почати робити хоч що-небудь з перерахованого списку: загартовування, спорт, вживання вітамінів, ЗСЖ, вживання в їжу тільки корисних продуктів і пр.

У разі виявлення аднекситу варто уникати використання тампонів. У такій ситуації в момент лікування і в наступні 2-3 тижні підійдуть гігієнічні прокладки.

Методи лікування (традиційні)

Дане захворювання лікується вживанням антибактеріальних засобів. Добрий результат дає терапія, в розпорядок дня корисно включити електрофорез з додаванням препаратів міді, цинку і кальцію. Комплексні вітамінні ліки стануть помічниками у загальному зміцненні організму.

Лікування народними засобами

Серед засобів народної медицини, які можна використовувати при лікуванні аднекситу, рекомендується звернути увагу на настоянки і відвари. Рецепти легко можна знайти в інтернеті. Варто зауважити, що лікування буде ефективним лише у вмілому поєднанні засобів нетрадиційної медицини з традиційними ліками, під контролем гінеколога. Затягувати з лікування запальних процесів, зокрема, аднекситу, не рекомендується.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.