Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування демодекозу

Демодекоз являє собою поразку волосся і гладкої шкіри мікроскопічним кліщем, що належать до роду «демодекс». Це захворювання проявляється у вигляді шкірного висипу, виразок, вугрів на шкірі грудей, обличчя, спини, збільшення сальності шкіри. Крім того, для нього характерно почервоніння шкіри, виникнення дрібних бульбашок, лущення та розширення поверхневих судин.

При появі симптомів запишіться на прийом до дерматолога в «Столичну клініку» в Києві. Вам будуть надані кваліфіковані консультації та своєчасна допомога, запропоновані сучасні методи лікування!

 

Лікування демодекозу

Самою ефективною методикою лікування демодекозу вважається кріолікування. Курс подібної терапії демодекозу становить, приблизно, десять-п’ятнадцять процедур (кріопілінг, кріодермабразія, кріомасаж), в різноманітних комбінаціях, в більшості випадків, два-три рази на тиждень.

Демодекоз вважається хронічним захворюванням, що відрізняється періодами загострень і ремісії. Слід зауважити, що повністю позбутися його неможливо, однак домогтися стійкої і тривалої ремісії, коли стан шкірного покриву є клінічно здоровим, цілком реально.

Досить часто фахівці використовують рідкий азот у вигляді глибокого проморожування і тушірованія запальних інфільтратів. Представлена процедура повторюється два-три рази протягом п’яти — десяти хвилин. Тривалість обробки будь-якої ділянки три-п’ять секунд до незначного побіління шкірного покриву.

Також ефективним вважається аеро-кріомасаж (за допомогою азотно-повітряного струменя). Ця методика володіє багатьма перевагами в порівнянні з контактним кріомасаж — вона більш комфортна, надає можливість адекватно дозувати прохолодне вплив, виключає ймовірність мікротравми шкіри і пошкодження. Крім цього, при апаратному кріомасаж з легкістю азотно-повітряної струменем обробляються такі труднодоступні місця, як повіки, крила носа, шкіра поряд з губами.

Корисна спільна терапія із дерматокосметологом, гастроентерологом, ендокринологом і дерматологом. У цій ситуації медикаментозні засоби будуть впливати на демодекс, а різні косметичні процедури приведуть до відновлення захисних функцій шкірного покриву до того стану, коли він зуміє самостійно справлятися з паразитом. Окремої уваги заслуговує той факт, що пацієнтам корисно буде пройти обстеження в ендокринолога в «Столичної клініці» в Києві, а також переглянути власний режим харчування.

До початку лікування демодекозу потрібно позбутися будь-яких косметичних аксесуарів і засобів (кисті для губної помади, кисті для пудри) і протягом усього лікування намагатися уникати використання декоративної косметики. З метою зволоження шкірного покриву можна застосовувати легкі гелі в контейнері з дозатором або разових упаковках, що дозволить запобігти проникненню у флакон кліщиків. Лікування демодекозу вважається тривалим, оскільки для будь-якого пацієнта, який звертається за допомогою до дерматолога в «Столичну клініку», підбирається індивідуальна схема .

Профілактика демодекозу

На сьогоднішній день оптимальної схеми профілактики демодекозу не існує, проте якщо добре доглядати за шкірою, дотримуватися режиму харчування, не застосовувати чужу косметику, то шанси захворіти істотно зменшуються. Пацієнтам, які досягли стійкої ремісії, восени і навесні в період загострень захворювання рекомендується перейти на рослинну їжу, а також максимально уважно ставитися до стану шкірного покриву.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.