Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування дерматиту

Дерматит вважається запальним захворюванням шкірних покривів, яке виникає на тому місці шкіри, де відбулося безпосередній вплив хімічних або фізичних факторів зовнішнього середовища. Фізичні фактори включають в себе механічні (тертя, тиск), низькі і високі температури, ультрафіолетове опромінення, електричний струм; хімічні — органічні та неорганічні речовини, які широко поширені в побуті та у виробництві. Крім того, хімічні фактори можуть міститися в деяких медикаментах і рослинах.

Щоб отримати своєчасну допомогу в лікуванні дерматитів, запишіться на прийом до досвідчених дерматологів «Столичної клініки» в Києві.

Фахівці-дерматологи, спираючись на багаторічний досвід і використовуючи сучасне обладнання, поставлять точний діагноз і підберуть в індивідуальному порядку ефективний курс лікування. Крім дерматиту, у клініці можна пройти лікування акне, себореї , псоріазу , а також видалити бородавки .

Фактори, здатні викликати дерматит, можна підрозділити на факультативні та облігатні. Облігатними вважаються ті чинники, які у будь-якої людини при певній тривалості і силі дії закінчуються змінами шкіри. До факторів факультативного типу відносять ті, які здатні викликати дерматит тільки у тих людей, які мають підвищену чутливість до якого-небудь речовини. Для відомості, дерматити, викличні облігатними подразниками, іменують простими, а дерматити, пов’язані з факультативними подразниками і володіють сенсибілізуючих властивостями, називаються алергічними дерматитами.

Симптоматика та перебіг хвороби

Простий тип дерматиту можна виявити безпосередньо в місцях докладання подразника. Дерматологи констатують, що виявлення можливо як відразу після контакту, так і після закінчення деякого часу. Як правило, через деякий час після контакту такий дерматит проходить без лікування. Прості дерматити за течією захворювання підрозділяться на хронічні і гострі, які крім усього іншого можуть проявлятися в одній з 3 клінічних форм: бульозної, некротичної, еритематозний. У дерматології розрізняю такі симптоми гострого дерматиту: відчуття печіння, поколювання, жару, набагато рідше — наявність свербежу. Хронічним дерматитів властива застійна гіперемія, інфільтрація, посилення шкірного малюнка, гіперкератоз.

Лікування дерматитів

Найголовніше, що потрібно зробити, — якнайшвидше усунути контакт з можливим подразником. У разі алергічного дерматиту необхідно приймати антигістамінні та десенсибілізуючі засоби, такі як 10%-ий розчин кальцію глюконату (через день по 10 мл); димедрол (3 рази в день по 0,05 г). При наявності сухої шкіри показаний саліциловий і борний вазелін. Мазі з кортикостероїдами добре допомагають при еритемі. А ось вже при гіперемії з яскраво вираженим набряком необхідно застосовувати розчини з додаванням дезінфікуючих речовин. Такі розчини краще всього використовувати у формі примочок. Для лікування виразково-некротичних дерматитів необхідно відвідування стаціонару, де, крім мазей, призначають ще і загальну неспецифічну стимуляцію. Дерматологічне відділення «Столичної клініки» в Києві пропонує досить багато послуг по наданню допомоги хворим різними захворюваннями, включаючи дерматити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.