Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування екземи

Екземою вважається нейро-алергічне захворювання шкірних покривів, яке викликане надмірною активністю імунних клітин. Дана недуга проявляється у вигляді різного виду висипів. Термін «екзема» походить від грецького слова «кипіти». Як правило, екзема супроводжується досить сильним сверблячкою. Головною причиною хвороби є надлишок місцевого імунітету, викликаний збоєм в роботі нервової системи. При цьому будь-яка інфекція, побутові та харчові алергени або ж проблеми з травленням тільки обтяжують перебіг хвороби. Саме тому лікування екземи увазі не усунення окремої хвороби шкіри, а надання комплексної допомоги всьому організму.

Діагностувати екзему в Києві може лікар-дерматолог після обстеження. У «Столичної клініці» можна здати необхідні тести та аналізи, отримати консультацію та пройти ефективний курс лікування екземи.

Симптоматика екземи

Слід зазначити, що екзема є криком про допомогу вашого організму. Із такою проблемою дерматологи «Столичної клініки» в Києві радять звертатися саме до медустанови, не користуючись «бабусиними» способами або порадами друзів. Важливо вчасно поставити діагноз, причому правильний. Лікування себореї , як і лікування демодекозу відрізняються від терапії, призначеної при екземі. Як правило, екзема проявляється висипаннями на набряклою і почервонілою шкірі. Дрібні пухирці, наповнені прозорою рідиною, з часом розкриваються, утворюючи тріщини, скоринки і мокнучі ділянки. Крім того висипання часто супроводжуються досить сильним сверблячкою. При цьому шкіра в хворобливих місцях стає з часом неестетично, товстої і грубої.

Лікарі-дерматологи «Столичної клініки» виділяють 3 основні групи ознак екземи, коли необхідно бити тривогу:

 • загальне погіршення самопочуття: часті головні болі, зниження апетиту, підвищення температури тіла та хронічна втома;
 • бульбашки починають набувати жовто-зеленуватий відтінок внаслідок появи гнійного вмісту;
 • після розтину бульбашок з’являється мокнуча поверхня, що має неприємний гнильний запах.

Лікування екземи в «Столичної Клініці»

До недавнього часу лікування екземи було справою довгим і важким, що включає застосування протизапальних і гормональних мазей, спеціальних антигістамінних препаратів, які усувають свербіння. Проте таке лікування тільки на час знімало симптоми хвороби, не заважаючи їй з часом повернутися і «розгорітися» ще сильніше. Час не стоїть на місці, і дерматологія розвивається паралельно з іншими галузями медицини. У солідних клініках вдається вирішити цю проблему в корені. В «Столичної клініці» в Києві ви можете записатися на прийом до лікаря-дерматолога і успішно пройти лікування екземи.

Курс лікування відрізняється комплексністю, абсолютною безпекою і включає в себе:

 • За участі активної біорезонансної терапії проводиться усунення грибкової, паразитарної, вірусної та бактеріальної навантаження;
 • Повноцінне відновлення функції і структури шкіри, внутрішніх органів за допомогою пасивної біорезонансної терапії, заснованої на апаратах серії АТМ, і гомеопатії другого покоління;
 • Повну очистку організму від різних токсичних продуктів, що утворюються в результаті розпаду;
 • Остаточне відновлення працездатності імунної та нервової систем, а крім того і опорно-рухового апарату за допомогою сучасних остеопатіческій і псіхосоматітіческіх методик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.