Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування ендометріозу

Ендометріоз вважається одним з найбільш страшних хвороб репродуктивної жіночої системи. У більшості випадків це захворювання спостерігається у жінок, вік яких становить від 35 до 50 років. У їх організмі формується тканина, що нагадує ендометрій (внутрішню маткову оболонку), яка розростається абсолютно не в тих місцях, де це потрібно. Подібні розростання здатні надходити в навколишні тканини і органи, відповідно, це призводить до появи спайкових процесів. Крім того, ці формування кожен місяць міняються з певною циклічністю, порушуючи функціонування уражених органів.

Щоб не запустити прогресування цього захворювання і не допустити серйозних наслідків, запишіться на прийом до гінеколога в «Столичної клініці» в Києві і отримаєте всю необхідну допомогу!

Причини ендометріозу

Причини появи цієї хвороби невідомі досі. Деякі цю патологію пояснюють генетичною схильністю, решта — гормональним розвитком, відповідно до якого в жіночому організмі порушується співвідношення і число гормонів. На розвиток подібного захворювання можуть вплинути і інші чинники (зміни в щитовидній залозі, надмірна вага, запальні процеси органів сечостатевої системи, зловживання алкоголем, кофеїном, курінням, ускладнені пологи). Однак незалежно від причин, ендометріоз вважається досить складним і серйозним захворюванням, відповідно, воно передбачає комплексне лікування та спеціальне обстеження.

Лікування ендометріозу

При лікуванні ендометріозу використовується гормонотерапія. Оскільки гормональних препаратів в наш час створено величезну кількість, то вибираються вони в індивідуальному підході досвідченим гінекологом. Фахівці «Столичної клініки» в Києві врахують особливості пацієнта, ділянки розповсюдження захворювання і загальну картину її протікання. Крім цього, лікар призначить додаткові лікарські засоби, які спрямовані на зміцнення імунітету. У тій ситуації якщо у хворого спостерігається ендометріоз у важкій формі, то може знадобитися хірургічне втручання.

Однією з найбільш поширених операцій по позбавленню від цього захворювання вважається лапароскопія. В процесі операції хірург за допомогою оптичного сучасного приладу потрапляє в черевну порожнину хворого і зсередини оглядає кожен орган. За рахунок цього можна відшукати ділянки, де відбувається розвиток ендометріальних тканин, а також виконати їх оперативне лікування. Слід зауважити, що представлена операція здійснюється під місцевим знеболенням. По її закінченні необхідно неодмінно пройти курс фізіотерапії для того, щоб привести в норму менструальний цикл. Якщо ендометріоз розвивається і далі, починає приймати більш важкі форми, то може знадобитися повне видалення матки. Оскільки, у більшості пацієнтів є і невротичні порушення (неадекватне ставлення до хвороби, негативні емоції), це провокує розвиток нейроендокринних розладів. Відповідно, в комплексне лікування ендометріозу входить психотерапія, в результаті якої хворому будуть запропоновані послуги психолога.

Якщо Ви діагностували у себе це захворювання, не слід впадати у відчай. Єдине, що необхідно пам’ятати — це те, що ендометріоз сам по собі не пройде. Навіть найменша клітинка подібної тканини здатна стати причиною розвитку цієї колонії аналогічних клітин. Тож звертайтеся до кваліфікованих фахівців-гінекологів у «Столичної клініці» в Києві, щоб якнайшвидше і з найменшою шкодою для власного організму позбавитися від цієї проблеми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.