Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування фарингіту

Фарингіт протікає як запальний процес слизової глотки. Хронічна форма дуже важко лікується і доставляє пацієнтові безліч незручностей. Крім того, фарингіт може розвиватися на тлі інших захворювань, наприклад скарлатини, грипу та ін

Гостра форма фарингіту відрізняється першением, сухістю в горлі, дискомфортом і болем при ковтанні. У деяких випадках спостерігається загальне нездужання, підвищення температури, біль, що віддає у вуха. Хронічний фарингіт проходить не настільки виражено, самопочуття людини при цьому може не змінюватися, а температура не підвищуватиметься. Першіння, сухість і ком у горлі постійно викликають бажання прокашлятися. Крім того, у хворого є необхідність ковтати скупчується слиз. Сухий нав’язливий кашель може викликати порушення сну.

Лікування фарингіту у Києві проводиться місцевими препаратами. Для полоскань горла відмінно підійдуть розчини або відвари лікарських рослин: календула, ромашка, евкаліпт. Антисептичні льодяники для розсмоктування також добре допомагають впоратися з кашлем. При фарингіті добре діють компреси на горло і зрошення глотки лікувальними спреями.

Це загальні правила для кожного випадку фарингіту, але подальше лікування призначається отоларингологом в Києві, грунтуючись на медичних показниках, стадії захворювання та супутніх порушеннях. Якщо причиною фарингіту став вірус, доктор призначає антивірусні препарати і засоби, що підвищують імунітет. Якщо фарингіт виник через бактерії, ЛОР-лікар порекомендує антибіотики. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням! Звертайтеся до лікаря для отримання рекомендацій і приймайте всі медикаменти, які він призначить.

Тільки в комплексі можуть застосовуватися альтернативні і народні засоби лікування фарингіту в Києві. Сюди відносяться голковколювання, застосування часникової олії, біологічно активних добавок.

При полосканні горла відваром трав важливо витримати пропорцію і технологію приготування відвару, інакше не буде досягнутий лікувальний ефект. При хронічному фарингіті рекомендується змащувати глотку розчином нітрату срібла і полоскати горло теплим розчином харчової соди. При гострому фарингіті можна робити інгаляції з шишками сосни, для цього знадобиться 20 г шишок, 250 мл води. Соснові шишки повинні настоятися близько півгодини, потім можна робити інгаляції.

Пам’ятайте, що народні методи не здатні вилікувати хворобу і усунути причину її виникнення. Інгаляції і полоскання лише усувають симптоми, а за якісним зціленням звертайтеся до ЛОР-лікаря в Києві .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.