Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування фіброміоми

Фіброміома — одиночний вузол або скупчення декількох доброякісних новоутворень, найчастіше зустрічається у жінок 30 — 50 років. Такі новоутворення складаються з сполучної або м’язової тканини і можуть бути занурені в стінку матки, або ж можуть, як і інші гриби, виступати безпосередньо в порожнину матки. Дуже рідко вони можуть проростати і до зовнішньої поверхні матки, при цьому розміри коливаються в розмірах від грамів до кілограмів. Самі по собі фіброміоми це доброякісні пухлини, які ні в якій мірі не збільшують ризику розвитку раку матки, а, відповідно, і не переходять в злоякісні пухлини. Правда в силу свого розташування і розміру вони можуть замаскувати зростання злоякісних новоутворень. Часто жінці може вимагатися паралельне лікування лейкоплакії , аднекситу і інших гінекологічних захворювань. Саме тому при такому захворюванні необхідна сама ретельна діагностика.

Для повноцінного обстеження можна записатися на прийом у «Столичну клініку» в Києві, де виявлення і лікування фіброміоми сьогодні відбувається на найвищому рівні.

Види лікування фіброміоми

У разі виявлення у жінки фіброматозних вузлів малої величини і при відсутності клінічних проявів можна застосовувати, так зване, консервативне лікування фіброміоми з урахуванням регулярного спостереження у лікаря-гінеколога. Також може застосовуватися і оперативне лікування фіброміоми матки. Воно показано, коли величина вузлів починає досягати цілих 4 см, і відзначається досить швидке зростання навіть вузлів невеликих розмірів. Крім того, такий вид лікування гінеколог призначає при великій кількості фіброміом, при болях, і при пухлинах, які супроводжуються кровотечею. Крім усього іншого оперативне лікування гінекологи прописують і в тих випадках, коли ця недуга є однією з причин, яка може попросту порушити репродуктивну функцію — невиношування вагітності та безпліддя.

Видалення фіброміоми

Гінекологи «Столичної клініки» в Києві при лікуванні фіброміоми завжди завчасно визначають об’єм оперативного втручання, який може складатися як у видаленні одного, так і декількох вузлів з повноцінним збереженням матки або її видаленням. Міомектомія (збереження матки) дозволяє зберегти дітородну і менструальну функції, саме тому ця операція актуальна для жінок молодого віку. А ось, гістеректомія (видалення матки) — це радикальний хірургічний метод.

Хірургічна техніка, застосовувана в «Столичної клініці», дозволяє гінекологам проводити операції без розрізу черевної стінки, використовуючи лапароскопію. Цей метод гінекологи вважають менш травматичним, що дозволяє швидше відновити працездатність організму після операції, а крім того і уникнути цілого ряду всіляких ускладнень. Жінці не треба боятися ефективного хірургічного лікування фіброміоми матки, оскільки своєчасно здійснена операція за допомогою самого новітнього обладнання дає можливість зберегти не тільки здоров’я, але й абсолютно всі функції організму жінки.

Фахівці-гінекологи для будь-якої, включаючи навіть найважчу форму захворювання, завжди зможуть знайти найбільш прийнятне рішення. Найголовніше — піклуватися про себе і своє здоров’я регулярно (не рідше 1 разу на рік відвідувати гінеколога). Адже, як відомо, здоров’я жінок — це ні багато, ні мало — здоров’я цілої нації. Тому бережіть себе і своє здоров’я, щоб ви і ваші діти були щасливими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.