Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування фімозу

Фімоз — це захворювання, при якому відсутня можливість відкрити головку статевого члена, з причини недостатньо розміру або через занадто слабкою розтяжності зовнішнього отвору крайньої плоті. Сьогодні є кілька способів вилікувати фімоз — застосування медикаментів, лікування за допомогою розтяжки крайньої плоті, а також хірургічне втручання — обрізання крайньої плоті.

Пройти лікування фімозу в Києві можна звернувшись в «Столичну клініку». На базі закладу розміщено найсучасніше обладнання.

 


Фімоз поділяють на фізіологічний (вважається нормальним) і патологічний — це вже не проблема, яку треба лікувати. Фімоз також буває як придбаним, так і вродженим.

Іноді чоловіки плутають дане захворювання зі спайкою крайньої плоті — неможливість оголення голівки статевого органу з причини того, що крайня плоть сильно прилипла, або приросла до голівки. При такому захворюванні можна обійтися простим відділенням при використанні місцевої анестезії, в таких ситуаціях зовсім не потрібно застосовувати хірургію.

У лікуванні фімозу грає значення — досвід лікаря уролога, який поставить остаточний діагноз і вибере методику лікування.

Причини фімозу

Фімоз найчастіше вважається вродженим захворюванням. Фізіологічний фімоз — це досить природне явище, яке зустрічається майже у всіх новонароджених хлопчиків (приблизно у 96%). Через півроку життя головка вже у 20% малюків відкривається зовсім просто, а до трьох років даний показник доходить до 90% хлопчиків. Саме тому батькам не слід лякатися фімозу у своєї дитини до 3-х років, адже це абсолютно природно.

Придбаний фімоз — це втрата еластичності крайньої плоті статевого члена через перенесених хвороб або отриманих травм. Часто фімоз виникає внаслідок запалень крайньої плоті або головки статевого члена — баланопостита або баланита, що з’являється не тільки через відому хвороби статевого члена (склерозуючий ліхен), але і через інфекцію, яка передається статевим шляхом.

До даного типу фімозу може також призводити цукровий діабет або різні травми, ушкодження, опіки, в результаті чого відбувається формування рубцевої тканини, що призводить до звуження крайньої плоті, а також погано зроблені хірургічні операції на даному органі.

У діагностиці фімозу важливо виключити наявність інших захворювань урологічного походження, таких як аденома або варикоцеле (розширення вен) .

Симптоми фімозу

Основний симптом фімозу — це не тільки неможливість відкрити головку статевого члена, але і наявність важких ускладнень на нирки або незручності при статевих контактах (у дорослих). Часто скарги можуть бути відсутніми, однак при явному протіканні цієї хвороби виникають скарги на утруднення сечовипускання — з’являються різного роду занепокоєння, дитина при сечовипусканні може почати тужитися. Якщо сеча надходить в порожнину, яка утворена крайньою плоттю — вона роздувається, в результаті чого сеча починає виходити цівками або ж крапельками, доставляючи дискомфорт малюкові.

Якщо у дитини виникнуть подібні симптоми — варто звернутися до лікаря уролога в Києві . Додатково можна відразу пройти УЗД нирок і сечового міхура, щоб виключити наявність запалення сечовидільної системи.

Для діагностики та лікування дитячого фімозу зверніться до лікаря уролога в «Столичної Клініці», прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.