Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування гастриту

Гастрит є запаленням внутрішньої слизової оболонки стінок шлунка. У тому випадку, коли відбувається перехід запалення на дванадцятипалу кишку, то виникає гастродуоденіт. Розрізняють 2 види гастродуоденітів та гастритів: одні з підвищеною, інші — зі зниженою кислотністю шлункового соку. Захворювання бувають хронічними і гострими.

Незалежно від складності цього захворювання, в «Столичної клініці» кваліфіковані гастроентерологи допомагають поліпшити самопочуття кожного пацієнта, а при можливості вилікувати повністю. Необхідно лише заздалегідь записатися до гастроентеролога на прийом і проблема буде вирішена вчасно. Також в клініці проводиться ефективне лікування холециститу і панкреатиту , інших захворювань, які охоплюються гастроентерології.

Гастродуоденіт і гастрит вважаються найпоширенішими захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Сухі цифри статистики говорять, що цією недугою хворіє половина людської раси на Землі.

Причини гастриту

Виникненню цього захворювання сприяє:

 • Прийом деяких лікарських засобів протягом великого періоду часу;
 • Нераціональне і неправильне харчування: погано пережована їжа, вживання гострих і маринованих страв, часта їжа «всухом’ятку», досить тривалі перерви між сніданком, обідом і вечерею;
 • Хелікобактер пілорі (лат. Helicobacter pylori), яка являє собою бактерію, поселяються в шлунку;
 • Зловживання «шкідливими» звичками (алкоголем, курінням);
 • Сучасні продукти харчування: рафіновані олії, очищені злаки.

Гострий гастрит

Причин виникнення гострого гастриту безліч, і перемога над хворобою залежить часто і від рівня кваліфікації лікаря — гастроентеролога. Гастрит може бути результатом переїдання, вживання ліків, порушення нормального обміну речовин, захворювання нирок і печінки, пошкодження слизової оболонки шлунка. Симптомом гострого гастриту є різко з’явилася біль або тяжкість під ложечкою, неприємна відрижка (запах тухлого яйця, з’їденої їжі). У разі гострого гастриту мова покривається нальотом, іноді можлива блювота і нудота. Через пару днів без будь-якого лікування всі ознаки гастриту проходять, людина почуває себе абсолютно здоровим.

Хронічний гастрит

Цей вид захворювання дуже поширений. Він виявляється в 30-ти відсотках випадків при захворюванні травного тракту. Хронічний гастрит може розвинутися при тривалому негативному впливі на організм. Гастрит хронічної форми супроводжується зниженням апетиту, відрижкою, неприємним смаком у роті, нудотою. Найбільш частим симптомом є розпирання в жуледке відразу після їжі, неприємна печія. У гастроентеролога при пальпації пацієнти скаржаться і на хворобливість під ребрами.

Лікування гастриту

Сучасне лікування гастриту будь-якого типу завжди починається з дієти. Зокрема, гастроентерологи радять дотримуватися деяких правил: напої і їжа не повинні бути надмірно гарячими або холодними; тверда їжа повинна ретельно прожевивается; прийом їжі відбувається кілька разів на день невеликими порціями. Хелікобатер лікується за допомогою антибіотиків протягом двох тижнів. При кислому відрижці і печії в «Столичної клініці» хворим призначають Фосфалюгель в строгому поєднанні з маалокс. Дози призначаються гастроентерологом. Рекомендується, крім усього, приймати Мотіліум для поліпшення рухової функції шлунка. Щоб зажила слизова оболонка шлунка, призначають Солкосерил. Також рекомендується пити негазовані мінеральні води середньої і малої мінералізації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.