Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування геморою

Геморой — запальне захворювання, що викликає в задньому проході біль, кровотеча, інші неприємні симптоми. Велика частина пацієнтів, які страждають на цю недугу, вважає, що лікування геморою увазі хворобливу операцію. Але, проктологія — це галузь, що розвивається сучасної медицини. На сьогоднішній день в медичному арсеналі є, як ефективні ліки, так і самі щадні оперативні засоби, що дозволяють проводити безболісне лікування геморою.

Подібних принципів дотримуються і лікарі — проктологи «Столичної клініки». Записатися до них на прийом в Києві можна у зручний час.

У деяких історичних документах згадується, що Наполеон під Ватерлоо програв бій через дуже жорстокого нападу геморою. Говориться, що він просто не зміг сісти на свого коня і нормально управляти своєю армією. Може, цей факт і викликає усмішку у скептиків, але немає ніяких сумнівів, що геморой може запросто «вибити із сідла» абсолютно будь-якої людини в самий невідповідний момент!

Консервативні або лікарські методи лікування

Для лікування геморою лікарі — проктологи «Столичної клініки» застосовують різні методики, включаючи препарати місцевого застосування (мазі і ректальні свічки). У своєму складі вони містять цілий комплекс активних компонентів, завдяки яким відбувається зниження набряку тканин і хворобливого запалення, зменшення болю та свербежу. Однак, всі препарати мають спрямованим спектром дії для кожного конкретного випадку, тому ефективне лікування можливе лише при призначенні тих чи інших препаратів кваліфікованим лікарем — проктологом. Необхідно на першому етапі виключити наявність інших захворювань, як: анальний свербіж , кондиломи і парапроктит .

З метою підвищення ефективності препаратів місцевої дії необхідно приймати всередину засоби, що поліпшують тонус судин і перешкоджають утворенню тромбів. Медикаментозні методи, застосовувані для лікування геморою, радикально не виліковують, але дозволяють на деякий час впоратися з неприємностями, пов’язаними з недугою. Лікарі, обізнані в проктології, кажуть, що в тому випадку, коли пацієнт після медикаментозного лікування погодиться дотримуватися лікарські профілактичні рекомендації, оперативного втручання можна уникнути. Але більшість людей просто не готові змінити свій звичний спосіб життя, усуваючи фактори ризику, що провокують розвиток геморою. Вони намагаються лікувати геморой в домашніх умовах, вірячи тільки в народну медицину. Саме таким людям краще вирішити цю проблему радикально за допомогою оперативного втручання.

Методи лікування

Склеротерапія, коли в гемороїдальних вузол здійснюється введення спеціальної речовини, що склеює стінки судин. В результаті вузол зникає. Така операція, виконана в умовах «Столичної клініки» в Києві, не вимагає анестезії. В даному випадку маніпуляція вимагає лише досвіду і ювелірної точності проктолога.

Вплив екстремальними температурами. У цьому випадку гемороїдальні вузли піддаються, так званому, некрозу. Цей метод вважається проктологами досить ефективним на початкових і середніх стадіях розвитку хвороби.

Ліквідація вузлів за допомогою латексних кілець. В даному випадку кільця за допомогою спеціального апарата в розтягнутому стані надягають на саму основу вузла, припиняючи тим самим його харчування. У підсумку відбувається некротізація вузла. По закінченні процесу гемороїдальних вузол разом з кільцем відторгається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.