Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування гепатиту

Вірусний гепатит — це, викликане специфічним вірусом, гостре або хронічне інфекційне захворювання печінки, яке виражається в дифузному запаленні печінкової тканини. Існує кілька груп вірусів гепатиту з різними біологічними характеристиками: A, B, C, D (дельта-гепатит), E, F і G. Будь-яка з форм вірусного гепатиту небезпечна.

Щоб отримати своєчасну допомогу запишіться до досвідченого лікаря гастроентеролога в Києві. Лікарі «Столичної клініки» проведуть комплексну діагностику, призначать лікування гепатиту або профілактику інших захворювань.

Шлях в організм

Існують два шляхи потрапляння збудника гепатиту в людський організм. Перший — фекально-оральний, другий — через кров. Перший випадок пов’язаний з вірусами гепатиту групи А і Е. Його інакше називають «хворобою немитих рук», тому що виникнення захворювання пов’язано з недотриманням норм особистої гігієни: інфікована людина виділяє з фекаліями вірус, який з водою або їжею проникає в кишечник здорової людини. Другий спосіб пов’язаний з вірусами гепатитів В, С, D, G. В даному випадку інфекція передається через кров: у разі переливання крові, при повторному використанні шприца, при статевому акті, від інфікованої матері дитині.

Симптоми захворювання

Всупереч тому факту, що існує декілька форм вірусного гепатиту, ознаки кожного з

них подібні, тому що відображають загальну властивість — дисфункцію печінки. У загальних рисах симптоми гепатиту схожі на симптоми при грипі. Це: головний біль , тремтіння, загальний стан слабкості і лихоманка. Додатково до цього, як прикмети ураження ЦНС, можуть проявлятися шкірні висипання та свербіж, кровотечі з носа, розлади сну, пригніченість і дратівливість. При пальпації виявляється деяке збільшення печінки та селезінки (крім випадку тотального ураження печінки і відмирання її клітин) і хворобливі відчуття в їх області. У випадку з хронічним вірусним гепатитом справа йде інакше. Симптоми в такій формі виражені слабо або зовсім відсутні, що може призвести до сумних наслідків, тому захворювання може бути виявлено занадто пізно, коли процеси вже необоротні.

Діагностика гепатиту в «Столичної Клініці»

Діагностика відомих форм вірусного гепатиту проводиться по-різному. Головне — виключити інші захворювання, що відносяться до гастроентерології, як виразкова хвороба , роздратований кишечник і жовчнокам’яна хвороба.

Гепатит А діагностується при:

 • різких розладах травлення і підвищенні температури, появі жовтяниці;
 • надмірному вмісті білірубіну і печінкових ферментів у крові (за результатами лабораторного аналізу);
 • свідоцтві пацієнта про контакт з хворим жовтяницею в період від тижня до кількох місяців перед проявом симптомів;
 • підтвердженні вживання нефільтрованої води, немитих овочів і фруктів.

Гепатит В діагностується при:

 • встановленні будь-якого з можливих фактів попадання інфекції через кров;
 • наростанні жовтяниці;
 • виявленні позитивного HBs-антигену в крові приблизно через 4 тижні після зараження.

Лікування гепатиту в Києві

Після звернення до лікаря-гастроентеролога та проведення діагностики, хворих на вірусний гепатит направляють для лікування в стаціонарі, тому їм необхідний постільний режим і спеціальна дієта, постійна допомога лікаря. При легкому та середньотяжкому перебігу гострого гепатиту фахівці «Столичної клініки» в Києві спрямовують зусилля на виведення токсинів і відновлення клітин печінки (вводяться дезітоксікаціонние розчини та гепатопротектори, використовуються імуномодулятори, глюкоза і вітаміни) , тому що на цьому етапі з інфекцією організм бореться сам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.