Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування глистів у дітей

Глисти — паразити, які можуть проживати в організмі дорослих і дітей, завдаючи, зокрема, шкода органу, в якому оселилися, і в цілому — станом здоров’я людини. До впливу паразитів найбільш сприйнятливі саме діти, які можуть заразитися різними видами глистів через: пісок, воду, грунт, брудні руки. Часом передача глистів може статися від свідомо заражених людей або тварин. Існують випадки, коли зараження дитини відбувалося внутрішньоутробно, адже кандиди, найпростіші віруси, личинки гельмінтів, бактерії здатні проникати крізь плаценту з кров’ю в плід, або ж через родові шляхи під час пологів.

Для того щоб ростити дитину здоровою, слід вчасно звертатися до педіатра з усіх питань. У «Столичної клініці» в Києві лікарі-педіатри проводять вакцинацію , лікують дитячі вірусні інфекції, в тому числі проводять діагностику та лікування глистів. Записатися на прийом можна у найзручніший час.

У віці до 3-х років діти, «завдяки» своїй підвищеної рухової активності, можуть інфікуватися паразитами на звичайній прогулянці і в дитячому садку, взявши в руки забруднене предмет (вуличне взуття, іграшку), на вулиці або при контактах з бродячими тваринами. Незважаючи на гадану складність, лікування глистів у «Столичної клініці» в Києві, завдяки професіоналам-педіатрам, відбувається швидко, безболісно, а головне ефективно. Основною причиною виникнення подібного недуги вважається недотримання правил найпростішої гігієни: погано вимиті руки, вживання не кип’яченої води. Але таким шляхом зазвичай передаються лише яйця карликового ціп’яка і гостриків. Яйця інших глистів для повноцінного дозрівання повинні потрапити для початку в придатну середовище, якої може бути грунт або вода.

Різновиди «дитячих» глистів

Основну частину захворювань, пов’язаних з наявністю паразитів, у дитини викликають різні кишкові нематоди, які здатні паразитувати в просвіті кишечника (гострики, аскариди), часто зустрічаються найпростіші в печінці та тонкій кишці (лямблії), дещо рідше зустрічаються нематоди, паразитують в стінці кишечника ( некатор, кишкова угріца, анкілостома, трихинелла). Лікарі — педіатри відзначають, що у діток при дотриманні елементарної гігієни часто не буває таких видів глистів, як стрічкові гельмінти (цестоди), а також сосальщики (трематоди).

Ознаки глистових зараження у дітей

Завжди життєрадісний дитина може раптом стати примхливим, розсіяним або млявим. Він починає швидко втомлюватися, скаржитися на головний біль , шкірний покрив стає блідим, відбувається погіршення апетиту, з’являються різні алергічні реакції. Основні симптоми зараження, як відзначають лікарі — педіатри «Столичної клініки», запам’ятати неважко. Це нудота, слинотеча, біль навколо пупка, зниження апетиту, розлад стільця. Крім того, можуть з’явитися: підвищена стомлюваність, поганий нічний сон і засипання, яке крім усього іншого супроводжується скрикуваннями, скреготом зубів, а деколи і свербінням в промежині. Найчастіше паразити призводять до інтоксикації організму, в результаті якої з’являються шкірні висипання у вигляді атипові дерматиту.

Якщо лікар-педіатр виявив у дитини глисти, то слід пролікувати абсолютно всіх членів родини, щоб уникнути повторного інфікування. У такій ситуації педіатри «Столичної клініки» в Києві рекомендують посилити гігієнічні заходи: почати кип’ятіння і прасування з обох сторін постільної і натільної білизни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.