Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування мигдаликів

Однією з найбільш поширених інфекцією верхніх дихальних шляхів є запалення мигдаликів, яке буває хронічним або гострим. Останнє також носить назву ангіна . Збудник цієї недуги передається повітряно-крапельним шляхом, а максимальна захворюваність відзначається в зимово-весняний період.

Запишіться на прийом до ЛОРа для проходження лікування мигдалин. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

При гострому запаленні інкубаційний період триває від кількох годин до 2-4 днів. Ангіна в більшості випадків виникає через переохолодження або зниження загального імунітету. При цьому посилюється біль в суглобах і серці, лімфовузли в області щелеп і шиї збільшуються, а мигдалини стають багрово-червоними.

Основними симптомами запалення мигдалин є:

 • Біль у горлі;
 • Головний біль ;
 • Загальне нездужання;
 • Озноб;
 • Болі в суглобах і м’язах.

Зазвичай хвороба триває 5-7 днів, а при відсутності ускладнень і гострих проявів хвороби незабаром нормалізується картина аналізів, і зникають запальні зміни в мигдалинах. Протягом наступних 10-12 днів може зберігатися збільшення лімфовузлів.

Вплив негативних факторів може спровокувати перехід гострого запалення мигдалин в хронічне, яке небезпечно наявністю вогнища інфекції в організмі. Хронічне запалення нагадує про себе при охолодженні, емоційному стресі, інших захворюваннях. Наявність запального процесу забирає сили, сприяє поширенню інфекції на інших органах.

Лікування мигдалин в Києві вимагає консультації фахівця. Лікар порекомендує дієту і постільний режим. До моменту видужання слід користуватися індивідуальним посудом і рушником. Необхідно менше контактувати з оточуючими.

Отларінголог в Києві порадить рясно пити, особливо кислі напої, які очищають горло від нальоту. Тепла рідина знижує концентрацію токсинів у крові і швидко виводить їх з організму.

Класичне лікування мигдалин в Києві пропонує такі процедури як полоскання горла трав’яними відварами, проте сучасні дослідження доводять, що запалення не завжди можна лікувати цим способом. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, неправильний підбір лікарських препаратів або поєднання процедур може призвести до ускладнень або переходу гострого запалення мигдалин в хронічне.

Пам’ятайте, що навіть легка форма ангіни може вразити суглоби, серце і нирки. Тому не варто запускати хворобу. Своєчасно звертайтеся до ЛОР-лікаря в Києві і дотримуйтесь усіх вказівок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.