Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування отиту

Отит може уразити людину будь-якого віку, але діти до трьох років найбільш схильні запаленню вух. 80% дітей хоча б один раз переносили хворобу середнього отиту.

Запишіться на прийом до лікаря оториноларинголога в «Столичну клініку» для проходження діагностики та лікування отиту! Прийом за попереднім записом!

ЛОР-лікарі в Києві виділяють три види отиту:

 1. Внутрішній (або лабіринтит),
 2. Середній,
 3. Зовнішній.

Зовнішній отит розвивається в результаті занесення інфекції гострим предметом, накопичення вологи в зовнішньому слуховому проході. Люди, що займаються плаванням, часто страждають цим видом захворювання.

Середній отит виникає в результаті інфекції верхніх дихальних шляхів, наприклад ларингіту , ангіни, фарингіту , нежиті.

При внутрішньому отиті інфекція здатна проникнути в «равлика» декількома способами:

 • При інфекціях через кров,
 • При менінгіті через мозкові оболонки,
 • При гнійних запаленнях через середнє вухо.

Лікування отиту в Києві розрізняється залежно від захворювання, ступеня вираженості хвороби та індивідуальних особливостей організму.

При зовнішньому отиті ЛОР-лікар в Києві порекомендує введення марлевих турунд в зовнішній слуховий прохід, фізіотерапевтичні процедури і зігріваючий компрес. Для прийому всередину призначаються вітаміни, а при підвищеній температурі і запаленні призначають антибіотики.

Якщо пацієнт страждає середнім отитом, лікар порекомендує постільний режим, антисептики, антибіотики. Місцево призначаються зігріваючі компреси, фізіотерапія. Залежно від ступеня вираженості больових симптомів може бути призначено або припинено застосування закапувань 96% спирту. Якщо консервативне лікування отиту в Києві не дає результатів, проводиться розсічення барабанної перетинки. У разі виділення гною необхідно забезпечити хороший відтік. При погіршенні слуху після всіх процедур призначається додаткове лікування: УВЧ-терапія, пневматичний масаж, продування. Самостійно виробляти ці процедури або ігнорувати симптоми ні в якому разі не можна, краще при перших проявах отиту звернутися до лікаря і дотримуватися рекомендацій фахівця.

Отит внутрішнього вуха потребує консервативного лікування. Пацієнту слід дотримуватися постільного режиму, приймати антибактеріальну і дегідратаційних терапію. Оперативне втручання показане тільки в тому випадку, якщо антибактеріальна терапія неефективна, розвивається гнійний лабіринтит з внутрішньочерепними ускладненнями.

Відео діагностики гострого отиту ендоскопічно

Відео прокол барабанної перетинки при середньому отиті

Ретельне дотримання всіх рекомендацій лікаря, правильно підібрана терапія і виконання всіх процедур ніяк не відбитися на гостроті слуху. Лікування отиту у Києві триває не більше 10 днів. Пам’ятайте, звертатися до фахівця необхідно в разі виникнення болю у вусі, яка не проходить два і більше днів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.