Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування панкреатиту

Панкреатит — це хронічне запалення підшлункової залози, яке характеризується змінами цілісності протоковой системи, різними порушеннями екзо-і ендокринної функції. Якщо ви є жителем Києва або інших міст України, і протягом тривалого часу відчуваєте болю в районі підшлункової залози, то потрібно звернутися до лікаря для діагностики захворювання.

Щоб отримати своєчасну допомогу, запишіться до досвідченого лікаря-гастроентеролога в Києві, наприклад, в «Столичної клініці». За допомогою сучасного обладнання досвідчений медик допоможе справитися з проблемою, проведе діагностику і призначать оптимальний курс лікування.

Причини виникнення панкреатиту

Стан підшлункової залози залежить від багатьох факторів, що впливають на її функціональні здібності. Зокрема, впливає на неї стан жовчовидільної системи, яка має загальну протоку з підшлунковою залозою. Також захворювання залози може бути викликано ускладненням у результаті інфекцій, які можуть бути знайдені в жовчному міхурі, печінкових протоках. Нерідко панкреатит обумовлений спадковою схильністю.

Статистика показує, що більше половини дітей віком до семи років мають різні види патології жовчного міхура ( дискінезія , застій, перегини, ущільнення стінок). Найбільш поширеними причинами патології є різного роду інфекції (віруси, грибки, найпростіші мікроорганізми), що потрапляють в організм дитини. Також захворювання може з’явитися в результаті зниження імунітету. При спадковій схильності, дитина може захворіти вже з перших місяців життя, і тоді, через два роки, простий панкреатит у нього перетвориться на хронічний. У дорослих, крім вищезазначених, є ще кілька інших причин захворювання підшлункової залози. Можна виділити такі як: надмірне вживання алкоголю, жирної їжі, нехтування рекомендованої гастроентерологом дієтою. Тому, щоб не мати проблем з шлунково-кишковим трактом і підшлунковою залозою, потрібно, хоча б раз на рік проходити діагностику. Лікар — гастроентеролог «Столичної клініки» може підібрати ефективне лікування та інших захворювань: гепатиту, дисбактеріозу , холециститу , якщо виникне необхідність.

Лікування панкреатиту

Лікування панкреатиту, перш за все, передбачає призначення дієти. Хворим рекомендується виключити алкоголь з раціону, з обережністю приймати лікарські засоби, які можуть порушити роботу підшлункової залози. Також слід вчасно лікувати захворювання шлунково-кишкового тракту. Призначена дієта не повинна стимулювати секрецію соку підшлункової залози. При необхідності навіть призначають нульову дієту — голод на протязі трьох днів. Однак якщо панкреатит придбав хронічну форму, то усунути його повністю стає практично неможливо. Щоб діагностувати ступінь захворювання, ви можете звернутися до гастроентеролога «Столичної клініки», у розпорядженні якого є сучасні апарати для лабораторного діагностування гастроентерологічних захворювань. Медик створює індивідуальну схему лікування для пацієнта, враховуючи його спосіб життя і особливості організму. Головне — не затягувати з діагностикою, тому що при виникненні гострого панкреатиту, буде потрібно примусова госпіталізація. Лікування пакреатіта в Києві увінчається очікуваним результатом, якщо звернутися своєчасно до хорошого фахівця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.