Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування простатиту

Простатит — це захворювання, що супроводжується запаленням передміхурової залози. Лікуванням простатиту займається лікар уролог в Києві .

Запишіться на прийом до уролога в «Столичну Клініку». Прийом проводиться за попереднім записом!

Якщо вірити світовій статистиці, то даним захворюванням страждає близько 75 відсотків чоловічого населення, що досяг статевої зрілості. Простатит викликається інфекцією, яка може передаватися, як лімфогенним, статевим так і гематогенним шляхом. У нашій «Столичної клініці» в Києві вам допоможуть побороти це захворювання, за допомогою застосування нових препаратів досвідченими лікарями.

Ознаки захворювання

 • Неспецифічні — виникнення больових відчуттів в хребті. Загальна слабкість, зниження рівня працездатності, концентрації уваги, а також ініціативності. Постійна дратівливість, присутність шуму у вухах, невеликі порушення сну, неадекватна агресивність. Якщо простатит був викликаний інфекцією, що передається статевим шляхом, то можливо запалення очей, суглобів.
 • Специфічні — присутність болі в промежині. Хворобливе сечовипускання, болі в нижній частині живота. Різі в сечівнику, болісний оргазм, передчасна еякуляція або відсутність її взагалі, зниження лібідо, виникнення сильної слабкості після еякуляції, після чого організм довго відновлюється.

Діагностика та лікування простатиту

Для діагностики простатиту в Києві ви можете зробити УЗД сечового міхура або інших органів у нашій «Столичної клініці», також там вам проведуть ректальний огляд, а при особливій необхідності буде зроблено бактеріальний посів з уретри. Лікування простатиту в будь-якому випадку має бути комплексним, і спрямованим на переслідування наступних цілей:

 • Знизити больовий синдром і інші симптоми даного захворювання;
 • Зняти або максимально сильно знизити запальні процеси;
 • Повністю відновити початкову функцію передміхурової залози.

Для лікування цього захворювання потрібно створити умови, за яких буде спостерігатися висока концентрація лікарських препаратів в паренхімі передміхурової залози хворого.

Справа в тому, що передміхурова залоза повністю оточена сполучної капсулою, яка в свою чергу є досить потужним бар’єром на шляху надходження лікарських препаратів. У здорової людини в передміхурову залозу надходить лише 1-2% всіх лікарських препаратів, які містяться в кровоносній системі. Створити більш високу концентрацію можна лише шляхом введення їх безпосередньо в уретру пацієнта.

Також існують такі методи для лікування простатиту, як трансректальная термотерапія, вакуумна терапія, різного роду види електростимуляції та фізіотерапевтичне лікування. Ці ефективні методи лікування застосовуються нашими лікарями урологами в «Столичної клініці», розташованої в м. Києві.

Варто знати, що повністю вилікувати простатит в хронічній формі не можна. Однак якщо пацієнт буде регулярно виконувати профілактичне лікування цього захворювання, то запальний процес в залозі можна знизити до мінімуму, що є найкращим варіантом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.