Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування псоріазу

Псоріаз є шкірним захворюванням, від якого страждає близько 3-х відсотків європейських жителів. Цією недугою людина може захворіти незалежно від віку. Їм страждають і діти, і пенсіонери. Останнім часом лікарі — дерматологи відзначають, що псоріаз найчастіше хворіють молоді люди у віці до 30 років. Люди, які хворіють на псоріаз, відразу покриваються неестетично висипом. Вона розташовується, як правило, в ліктьових згинах, іноді під колінами, але може охоплювати шкірні покриви будь-якій частині тіла.

Для точної діагностики і правильного лікування псоріазу в Києві слід звернутися до досвідченого лікаря-дерматолога. Пройти обстеження в «Столичної клініці» можна за попереднім записом.

Ознаки псоріазу

Ознаками псоріазу вважаються плями, що мають рожевий відтінок. Крім неприємного вигляду, ці плями постійно сверблять, завдаючи хворому дискомфорт. Рожевий відтінок викликаний тим, що дане захворювання призводить до розширення судин і подальшого виділенню невеликої кількості крові. При псоріазі відбувається лущення шкірних висипань, що обумовлено постійним розчісуванням сверблячих плям. Для постановки точного діагнозу слід звернутися до фахівців-дерматологів, які, провівши необхідні дослідження, зможуть визначити ступінь захворювання і підібрати найбільш ефективне лікування псоріазу для кожного конкретного випадку. «Столична клініка» в Києві — лікувальний заклад, де завдяки сучасним методикам і новітньому обладнанню, вам допоможуть позбутися від подібних недуг. Хвороба протікає досить швидко. Клітини шкірного покриву людини, що страждає на псоріаз, діляться зі швидкістю, яка перевищує нормальну швидкість для такого процесу. Саме тому при розчісуванні відбувається лущення таких не міцно з’єднаних між собою клітин.

Причини псоріазу

До цих пір причини виникнення псоріазу до кінця не вивчені, але досконально відомо, що ця хвороба може бути обумовлена цілим рядом факторів. Спочатку лікарями — дерматологами було відзначено, що псоріаз передається у спадок. Медичні дослідження стверджують, що в родині у більшості хворих вже раніше зустрічалися випадки захворювання на псоріаз, наприклад, у бабусі чи дідуся. В «Столичної клініці» в Києві ви можете отримати консультацію з цього питання і дізнатися точний діагноз, виключивши такі захворювання, як: дерматит і склеродермія .

Чинники, що викликають це захворювання умовно поділяють на дві основні групи. У першу з них входять зовнішні фактори, до яких відносяться раніше перенесені травми, обмороження, опіки і ураження шкіри різними хімічними речовинами. А ще, доброчинну грунт для розвитку псоріазу можуть створити вже перенесені раніше шкірні захворювання, як дерматит. У другій групі факторів — внутрішні причини, до яких відносяться інфекційні захворювання. До таких захворювань можна віднести і ВІЛ-інфекцію, яка нерідко може супроводжуватися важкими формами псоріазу. Крім цього, до внутрішніх причин, які можуть викликати псоріаз, відносять пологи, вагітність і прийом деяких ліків.

Багато дерматологи, включаючи фахівців з «Столичної клініки», до причин, які викликають псоріаз, відносять і психологічний стан хворого. Звичайно, людина, яка хворіє на псоріаз, не стає привабливішим, та й постійний свербіж ще викликає роздратування. Дотепер псоріаз залишається досить загадковою хворобою, і вилікувати його важко. Однак, завдяки найсучаснішим методам лікування, процес можна взяти під контроль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.