Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування себорєї

Себорея є досить поширеним захворюванням шкіри голови, коли має місце запальний характер, що пов’язано з підвищеним виробленням шкірного сала, що має крім усього іншого змінені характеристики. Основним проявом себореї вважається лущення шкіри, жирний блиск, а також помітне потовщення рогового шару шкіри. Оскільки себорея вважається хворобою і сальних залоз, то вона у людини локалізується, як правило, там, де найбільше активно функціонуючих сальних залоз. В основному це відноситься до волосистої частини голови, обличчя, вушних раковин, шкіри на верхній частині грудей і між лопатками. Саме при ураженні себореєю волосистої частини голови відбувається появу лупи, яку лікувати самостійно не рекомендується, адже ще відзначається стабільне порідіння та потоншення волосся.

Тому дерматологи «Столичної клініки» в Києві застосовують комплексні методики для лікування цього захворювання. Їм в цьому допомагають сучасні лікарські препарати і обладнання для діагностики та лікування.

Що таке себорея

Себорея є не просто лупою, як часто думають пацієнти. До кінця етіологія цієї недуги не вивчена, однак в якості можливих стартових чинників нинішня дерматологія розглядають порушення обмінних процесів організму, генетичну обумовленість, шкідливий вплив навколишнього середовища і порушення в роботі вегетативної нервової системи. Збудником себореї є Pityrosporum ovale, який відноситься до великого сімейства дріжджоподібних грибів. При нормальних умовах ці дріжджоподібні гриби є частиною мікрофлори здорової шкіри всіх людей. Якщо порушена захисна функція шкіри, то починається зростання пітіспорових колоній.

Дерматологи стверджують, що запущена себорея волосистої частини голови, здатна в майбутньому локалізуватися і в інших місцях людського тіла. Найчастіше при незначній себореї хворі скаржаться лише на свербіж і лупа шкіри голови, але лікування проводиться на всіх рівнях, навіть при незначних кількостях лупи. Найголовніше, якщо почати мити голову частіше, то процес може розвиватися і далі, отримуючи в свої володіння все нові і нові ділянки шкіри, тим самим лущення збільшується.

Що робити, якщо діагностована себорея

Головне знати, що себорейний дерматит та лупа — це довго поточні захворювання, в період лікування яких можуть бути і загострення, і ремісії. Основним лікуванням лупи або себореї волосистої частини голови дерматологи вважають догляд та медикаментозне вплив. Людям з «себорейної конституцією» прописується дотримання спеціальної дієти, яка виключає продукти, які посилюють відділення шкірного сала. Крім того, при лікуванні себореї дієта передбачає зменшення вживання тваринних жирів, солодкого, смаженого, гострого, а також кави та напоїв, що містять алкоголь.

При загостренні себореї не слід відвідувати лазню, а також знаходитися у вологих та жарких приміщеннях, тому що під час ремісії необхідний правильний догляд за шкірним покривом голови. Ефективне лікування себореї в Києві на увазі під собою вибір засобів догляду в суворій відповідності до типу волосся пацієнта, їх довжини й жирності. Загалом, рекомендується використовувати м’які шампуні, що мають легкий обезжирюючих ефект і нейтральний рівень кислотності. Грамотну схему лікування себореї голови становить досвідчений дерматолог, після постановки точного діагнозу, оскільки лікування акне і екземи проходять за іншою програмою. Своєчасний початок лікування дозволить швидше позбутися від захворювання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.