Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування уретриту

Уретрит — це запалення сечовипускального каналу, а також досить поширене захворювання в урології . Їм хворіють приблизно однаково часто, як чоловіки, так і жінки.

Для проведення діагностики на наявність уретриту, ви можете звернутися в «Столичну клініку», розташовану в м. Києві.

Групи уретритів

Розрізняють дві групи уретритів — це неінфекційні та інфекційні.

Неінфекційні уретрити здатні розвиватися через травми сечовипускального каналу, що буває в результаті цистоскопії, проходженні каменя. Іншими причинами можуть бути алергічні реакції, звуження сечівника, а також застійні явища в частині малого тазу. Найчастіше, при виникненні неінфекційного захворювання в сечівнику активізуються деякі умовно-патогенні мікроорганізми (спершу стафілококи), після чого неінфекційний уретрит досить швидко перетікає у вторинний неспецифічний бактерійний.

Інфекційні уретрити найчастіше викликаються різними збудниками: специфічними (гарднерели, і гонококи) і неспецифічними (стафілококи, кишкові палички, стрептококи).

Виявлення захворювання

При зверненні пацієнта до уролога , лікаря досить провести одне дослідження, щоб підтвердити діагноз — уретрит. Це дослідження — паркан і посів виділень з уретри. У спеціальній лабораторії проводять визначення збудника цього захворювання, а також наявність у нього чутливості до різних видів антибактеріальних препаратів, що допомагає вивести кінцевий діагноз і призначити пацієнту правильне лікування.

Також лікар додатково може провести цілий ряд досліджень, щоб виключити варіант залучення в цей запальний процес інших органів (для чоловіків — це в першу чергу насінні бульбашки і передміхурова залоза, а для жінок — сечовий міхур). Для цього можна зробити УЗД сечового міхура або передміхурової залози в нашій київській клініці під наглядом досвідчених лікарів.

Як лікується уретрит?!

Головне лікування цього захворювання — це антибактеріальна терапія пацієнта. Є досить велика різноманітність препаратів, проте для кожного конкретного хворого лікар підбирає найбільш ефективний, грунтуючись на отриманих даних від лабораторних аналізів. Весь курс лікування може розтягнутися від двох-трьох днів до декількох тижнів, що в більшості своїй залежить від рівня розвитку уретриту. Зазвичай лікування проводиться вдома, госпіталізація хворих цим захворюванням проводиться досить рідко, і, як правило, відповідає розвитку важких гнійних ускладнень. Перебіг лікування хронічного уретриту проходить набагато важче, ніж того ж захворювання, але в гострій формі. Крім антибактеріальної терапії, лікування цього захворювання включає в себе введення всередину сечівника певних лікарських препаратів, а також застосування спільних засобів імунотерапії.

Запишіться на прийом до уролога в столичну клініку за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.