Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування варикоцеле


Варикоцеле — це розширення вен на гроздевідним сплетенні в області сім’яного канатика. У ряді випадків, вдається уникнути хірургічного лікування, але все ж слід серйозно підійти до захворювання.

Лікуванням варикоцеле займається лікар уролог в «Столичної Клініці» м. Київ, прийом проводиться за попереднім записом.

Класифікація варикоцеле.

Сущечтвует кілька класифікацій цього захворювання, проте однією з найпоширеніших, найчастіше використовується на практиці, є наступна:

 • 1-я ступінь — при проведенні пальпації органів паху визначається позитивна проба Вальсальва, проте саме розширення вен на насіннєвому канатику не прощупується;
 • 2-й ступінь — під час пальпації вільно прощупується розширення вен органів мошонки;
 • 3-я ступінь — розширені вени видно навіть при візуальному огляді пацієнта.

Варто відзначити той факт, що ступінь даного захворювання не пов’язана з тяжкістю. Порушень сперматогенезу, і навіть за наявності першого ступеня, може бути виявлено достатньо — це суттєві зміни в спермограмме , що сигналізують про те, що без хірургічного втручання не обійтися.

На всі важливі питання вам зможуть відповісти досвідчені лікарі з «Столичної клініки» в м. Києві. Зверніться до уролога для здачі спермограми та інших необхідних аналізів.

Діагностика захворювання

До теперішнього моменту залишаються деякі аспекти цього захворювання: по досягненні якого віку потрібно виконувати хірургічне лікування даного захворювання, призводить воно до безпліддя і який же механізм пошкодження сперматогенезу.

Діагностика цього захворювання відбувається за стандартною методикою, яка включає вивчення скарг пацієнта, перегляд історії захворювань, пальпацію органів мошонки, перевірку лабораторних аналізів (гормони і спермограма), а також додаткові методи дослідження, такі як: УЗД сечового міхура і інші ультразвукові дослідження, які ви можете зробити в «Столичної клініці». Слід також виключити наявність інших урологічних захворювань, таких як хронічний простатит або аденому простати .

Основний метод при діагностиці варикоцеле у Києві — це пальпація, а також огляд органів мошонки, який проводить лікар-Уролог і відповідної консультації. Підтвердження діагнозу можна домогтися за допомогою ультразвукового дослідження та доплерометрії органів паху.

Скарги та протікання захворювання

Захворювання може протікати повільно і практично непомітно, не викликаючи жодних місцевих розладів. Найчастіші скарги:
• Тяжкість в мошонці і паху;
• Відвисання мошонки, яке сильно помітно при ходьбі в спекотні дні;
• Зниження рівня працездатності і поява загальної слабості;
• Порушення нормального вигляду мошонки;
• Тупі ниючі болі в яєчку, в паху по ходу сім’яного канатика, які посилюються як при ходьбі, так і при піднятті великої ваги;
• Виникнення розладів статевої функції, а також зменшення обсягу яєчка.

Як можна вилікувати варикоцеле

Пацієнт повинен знати, що лікування варикоцеле виконується за допомогою хірургічного втручання. Взагалі існує досить багато методик швидкого втручання, яке зазвичай пацієнт повинен вибрати сам, або за порадою лікаря. Сам лікар повинен детально розповісти хворому про всі методиках хірургічного лікування варикоцеле у Києві, про «плюси» та «мінуси», можливі ускладнення після проведення подібної операції.

Перш ніж приступати до лікування варикоцеле, потрібно здати ряд аналізів, потрібних для встановлення точного діагнозу, а також звернеться до хорошого уролога. «Столична клініка» допоможе Вам побороти недугу і незабаром відчути себе здоровим!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.