Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування вітиліго

Вітіліго — це порушення пігментації шкіри в результаті аутоімунних процесів. Захворювання можна зустріти практично на всій планеті, за даними ВООЗ кількість хворих вітиліго складає близько 1% населення. При всьому цьому в південних країнах захворюваність цьому недугою досягає 3%. В останні роки відмічено збільшення числа подібних хворих і серед дорослих, і серед дітей.

Дерматологи «Столичної клініки» в Києві завдяки сучасним методикам і приладам здатні виявити дане захворювання на самому початковому етапі, що дозволяє в найкоротші терміни позбавити пацієнта від цієї недуги.

Патогенез і етіологія

Перші осередки вітіліго можна помітити в юнацькому і дитячому віці, нерідко — в період статевого дозрівання, а іноді і протягом вагітності, рідше після абортів і пологів.

Як правило, дане захворювання проявляється навесні і влітку. Патогенез і етіологія цього захворювання дуже складні і до кінця не встановлені, найчастіше носять мультифакторіальних характер.

Часом зустрічаються, так звані, сімейні випадки хвороби, коли недуга передається «у спадок». Як правило, при вітіліго відзначаються нейроендокринні порушення, викликані нервово-психічними травмами. У подібних хворих з’являються порушення в роботі щитовидної залози, гіпофізарно-надниркової системи. Важливо звернутися до досвідченого дерматолога, який має досвід лікування псоріазу , дерматиту , себореї і може точно діагностувати причину шкірних висипань.

Вітіліго в перекладі з латинської мови означає порок або псування.

Найбільше значення при розвитку вітіліго мають перенесені інфекційні захворювання, різні стресові стани, наявність фекальної інфекції, інтоксикації, хронічні хвороби різних внутрішніх органів, фізичні травми або контактування шкіри з певними синтетичними тканинами.

Вітіліго може мати в своїй основі і професійний характер, коли у робітників, які зайняті на виробництві формальдегідів, можуть з’явитися ознаки цього захворювання. У ряду хворих виявлялися порушення обміну мікроелементів та балансу вітамінів, відзначалися порушення всмоктування корисних речовин. Дерматологи в останні роки основною причиною недуги вважають порушення роботи імунної системи.

Клінічна картина

Таке захворювання, як вітіліго, має хронічний перебіг, яке морально пригнічує хворого, викликаючи в нього дискомфорт. Прояв недуги починається з освіти на шкірних покривах злегка рожевих плям, які стають депігментованими на тлі не пошкоджене шкіри. Поступово плями розростаються, набуваючи різну величину, більш чіткі кордони, овальні або округлі обриси.

Вогнища вітіліго розташовуються, як правило, симетрично. У деяких хворих через порушення ЦНС відмічаються зміни нервово-рецептурного апарату шкіри, зменшення судинного і м’язово-волоскових рефлексів, зменшення потовиділення у вогнищах депігментації шкірних покривів.

Лікування вітиліго в «Столичної Клініці»

До недавніх пір застосовуються дерматологами методи лікування вітіліго були малоефективні і не запобігали можливості появи рецидивів. Однак час не стоїть на місці і сьогодні дерматологи «Столичної клініки» в Києві застосовують випробувані світові методики, що дозволяє вилікувати хворобу і не допустити повторної появи симптоматики. Наприклад, застосовувана при лікуванні в «Столичної клініці» ряска, дозволяє, не дивлячись на свою простоту, домогтися стійких позитивних результатів. Всі методики та препарати, використовувані в клініці, випробувані і сертифіковані в медичних установах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.