Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування холециститу

Холецистит — запалення жовчного міхура, що супроводжується неприємними симптомами, болем і печінням. Всім відомо, що жовчний міхур є резервуаром для зберігання жовчі, проте багато людей думають, що він же є її джерелом. Це не так, оскільки жовч з’являється в печінці для виконання своєї основної функції в організмі — надання допомоги в переробці жирів. У добу печінка здатна виробити до одного літра необхідної жовчі. Ні для кого не секрет, що жіноча стать страждає від хвороб біліарної системи набагато частіше, ніж чоловіки, що пояснюється особливостями їх гормонального фону, впливом пологів і вагітності, в період яких і проявляється близько 30% найперших ознак захворювань жовчовидільної системи.

Але побороти захворювання набагато легше, ніж терпіти — такої думки дотримуються гастроентерологи «Столичної клініки» в Києві, коли стикаються з лікуванням цієї недуги. Сучасне обладнання та діагностична апаратура дозволяють нам успішно проводити лікування панкреатиту , гастриту і дисбактеріозу , інших захворювань гастроентерології, включаючи лікування холециститу.

Лікування холециститу

Лікарі стверджують, що серед захворювань всій жовчовивідної системи головує холецистит або запалення жовчного міхура, головними причинами якого є бактерії (стафілококи, патогенна кишкова паличка), найпростіші, паразити (лямблії). У холециститу є дві форми: хронічна і гостра.

Гострий холецистит лікується в стаціонарі під наглядом лікарів-гастроентерологів. У тому випадку, якщо консервативне лікування не дає явних результатів, тоді пацієнтові буде запропоновано оперативне лікування для запобігання розвитку гангрени або флегмонозного міхура.

Хронічний холецистит іноді може протікати роками, наприклад, і у випадку з недотримання дієти (вживання алкогольних напоїв та копченої, гострої, жирної їжі) відбувається його загострення.

У разі позитивного ефекту від терапії при хронічному холециститі можна відзначити наступні зміни: поліпшення процесу відходження жовчі, знищення збудника запального процесу, усунення спазму міхура і жовчовивідних шляхів, роздроблення наявних каменів і запобігання появи нових, а також захист печінки хворого.

Одним із препаратів, що володіє всіма перерахованими вище ефектами, вважається урохолум, який складається з 10 ефективних рослинних компонентів. Якщо розглянути склад урохолума, то можна відзначити такі дії:

 • листя ортосифона проявляють сечогінну, спазмолітичну і жовчогінну дійств
 • плоди дикої моркви дають спазмолітичний, литолитическое, протизапальний і діуретичний ефект;
 • рильця кукурудзи проявляють кровоспинні, жовчогінні та діуретичні властивості і т.д.

Крім того застосовується для лікування холециститу та «печінкова» дієта, яка допомагає «розвантажити» гепатобіліарну систему. Дана дієта виключає алкогольні напої, гостру і жирну їжу, жирні сорти м’яса, риби, жирні молочні продукти, а також різні харчові стимулятори (кава, какао, шоколад, ненатуральні і синтетичні продукти). Ця ефективна дієта пропонує натомість жовті, оранжеві та червоні овочі, фруктові соки та всіляку зелень. Чітке дотримання приписів гастроентеролога дозволить швидше позбутися неприємних симптомів, повернутися до нормального способу життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.