Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Міжреберна невралгія

Міжреберна невралгія — хворобливі відчуття, викликані защемленням корінців міжреберних нервів в зоні їх виходу з хребетного стовпа. Основною причиною невралгії, як правило, є остеохондроз . Крім того, вона може бути викликана тривалим збереженням незручного положення тіла, надмірними фізичними навантаженнями, перенесеним стресом, переохолодженням або простудними захворюваннями. Може бути наслідком травми в області грудної клітини та порушення обміну речовин в організмі хворого.

Оскільки хворобливі відчуття при міжреберної невралгії — одні з найсильніших і важче переносяться, візит до лікаря доцільно здійснити якомога швидше після їх виникнення. У «Столичної клініці» потрапити на прийом до невропатолога можна за попереднім записом у зручний час. Це особливо важливо, оскільки, на відміну від схожих по відчуттях нападів стенокардії, які зникають через 10-15 хвилин або можуть бути зняті прийомом лікарських препаратів, наприклад — нітрогліцерину, біль у грудях при невралгічних нападах не зникає тривалий час. Як вдень, так і вночі.

Як правило, болями при міжреберної невралгії страждають люди похилого віку. Це обумовлено тим, що дія причин її виникнення посилюється на тлі змін у кровоносних судинах, що відбуваються з роками. У дитячому віці недуга практично не спостерігається. У людей середнього і старшого віку виникає при загальному ослабленні організму під впливом інших хронічних захворювань або несприятливих зовнішніх факторів.

Типи прояви і симптоматика

Біль при міжреберної невралгії пронизлива, гостра, тупа або пекучий. Відчувається в області ребер. Може проявлятися тривалими нападами або ситуативно періодично — наприклад, при глибокому вдиху. Може бути перешкодою для нормального дихання.

Напади супроводжуються поколюванням в грудях, посиленням потовиділення.

Змінюється колір шкіри — від побледнения до сильного почервоніння.

Під час різких рухів — кашлі, чханні — гострий біль стає пронизливою.

Хворобливі відчуття виникають при натисканні на деякі певні точки спини, грудей, між ребрами і вздовж хребта.

Хворобливі відчуття виникають в області попереку і під лопаткою.

Безпосередньо в області пошкодження (защемлення) нервових закінчень поряд з іншими хворобливими відчуттями спостерігається оніміння.

Лікування міжреберної невралгії

На початковому етапі лікування важливою складовою є диференціальна діагностика захворювання за його клінічним проявам. Завдання — правильно встановити справжню причину появи симптомів, щоб виключити можливу патологію серця. Це необхідно, оскільки при часто схожих симптомах лікування захворювань серця і міжреберної невралгії вимагають застосування різних видів терапії.

Зазвичай правильне лікування має позитивний прогноз, особливо при своєчасному зверненні та точній установці діагнозу. Для цього в Столичній клініці є всі необхідні умови і кваліфіковані фахівці-невропатологи.

Починається лікування з усунення больового синдрому. Після подолання цього етапу переходять до процесу відновлення тканин ураженого сегмента і поліпшення перебігу трофічних процесів. Застосовують голковколювання, вплив на точки акупунктури, фармакопунктуру, вакуумну терапію. Допускається включення медикаментозних препаратів, зокрема — вітамінів групи В. На час лікування обмежуються фізичні навантаження. Рекомендується лікувальна фізкультура.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.