Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Мононуклеоз у дорослих

Мононуклеоз у дорослих — це захворювання інфекційного характеру, при якому явно проявляються захворювання горла, неспокій, ураження лімфатичної системи і загальне стомлення організму. Хвороба супроводжується збільшенням печінки і селезінки.

Пройти лікування можна в «Столичної клініці», де працюють кваліфіковані спеціалісти. За найкоротші терміни ставиться діагноз, призначається лікування, що призведе до повного одужання. Для того щоб потрапити до лікаря отоларинголога, необхідно зателефонувати за контактними телефонами.

Людина є безпосереднім рознощиком інфекції. Вірус виділяється в останні дні інкубаційного періоду, що і є поширенням інфекції. Передається вірус повітряно-крапельним шляхом, тобто при кашлі, чханні, разом зі слиною — в загальній посуді, при поцілунках або близькому контакті. Можливо заразитися мононуклеозом при переливанні крові.

Збудником мононуклеозу є вірус ДНК-генома Lymphocryptovirus. Вірус здатний активно поширюватися по крові в організмі, створюючи синтез антитіл. Такий збудник швидко гине при високій температурі або при висиханні, тому в основному поширюється усередині організму.
Дорослі старше 40 років хворіють дуже рідко, в основному при ВІЛ-захворюванні. Незалежно від пори року, захворювання виникає однаково часто.

Види мононуклеозу у дорослих

Розрізняють інфекційний мононуклеоз і звичайний, обидва протікають або у відкритій формі, або в прихованій формі.

Інфекційний мононуклеоз — гостре вірусне захворювання, що характеризуються присутністю лихоманки, високою температурою і загальною зміною крові.

Ознаки мононуклеозу

Виділяють ряд основних епідеміологічних ознак — висока температура тіла, озноб, головний біль , при ковтанні біль у горлі, рясне потовиділення, тривала лихоманка до одного тижня. Після першого періоду прояву хвороби з’являється ангіна , гепатоліенальнийсиндром і повне погіршення стану. У період гострого розпалу хвороби спостерігається збільшення селезінки і печінки. При хронічному перебігу мононуклеозу симптоми кілька змащені.

Мононуклеоз слід відрізняти від різних видів ангін, що може привести до неправильного лікування і негативних наслідків. Характерна наявність двосторонньої ангіни, гепатолієнального синдрому, що допомагає у виявленні хвороби.

Лікування мононуклеозу в Столичній клініці

У клініці проводять дезінтоксикаційну терапію, яка сприяє загальному поліпшенню стану організму. Застосовують різні пеніциліновий. Якщо спостерігається набряк мигдалин і загальної порожнини рота, призначають лікування глюкокортикоїдами, лікування триває не більше 4-х днів.

Можуть знадобитися деякі обстеження для початкового курсу лікування.

Рекомендуємо пройти повний комплекс лікування в «Столичної клініці» м. Київ, де кваліфіковані отоларингологи допоможуть подолати хворобу в самі найкоротші терміни. Запис на прийом проводиться за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.