Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Нарощування нігтів

Нарощування нігтів Нарощування нігтів — це косметологічна процедура, в ході якої декількома способами здійснюється подовження нігтьових пластин.

Зробити нарощування нігтів можна в «Столичної клініці» м. Київ. Досвідчені косметологи зможуть впорається з найскладнішою ситуацією.

Незалежно від віку, погоди за вікном, пори року, а також вільного часу кожна жінка бажає залишатися привабливою. У цьому їй допомагають різні інноваційні технології і, звичайно ж, досвідчені косметологи. Природно, всім би хотілося отримати «довгограючий» підсумок — той, який протримається значний час, оскільки практично всі сьогоднішні представниці прекрасної статі ведуть активне життя.

Оптимальним засобом, щоб утримувати руки красивими і доглянутими протягом тривалого часу, вважається нарощування нігтів. Ця процедура, яка передбачає застосування акрилу і гелю, як і звичайний манікюр, дає можливість отримати привабливий зовні і довговічний варіант реконструкції нігтя. Слід зауважити, що він при цьому залишиться гнучким, хоча і отримає додаткову міцність. Скористатися послугою нарощування нігтів ви можете в «Столичної клініці» Києва, де досвідчені косметологи, використовуючи лише сучасні засоби, додадуть вашим рукам привабливості! Крім того, фахівці нашої клініки можуть вам зробити високоякісний педикюр і манікюр.

Основні техніки нарощування нігтів

У більшості випадків нарощування виконується із застосуванням акрилу на формах. Нарощування нігтів акрилом надає можливість отримати ніготь, майже не відрізняється за своїм зовнішнім характеристикам від природного.

Найбільш простою методикою вважається застосування накладних пластинок. Їх з легкістю можна відшукати практично в кожному косметичному магазині. Перед цим звичайний ніготь знежирюють, наносять основу, клей і безпосередньо штучний ніготь, що створюється з нейлону або пластику.

В залежності від бажання клієнта, нарощування завершується корекцією і обточуванням. Це найбільш примітивний метод, відповідно, не самий довговічний і привабливий. Тут можуть застосовуватися найрізноманітніші засоби для нарощування нігтів. Більш ефективними й цікавими вважаються процедури, в ході яких нарощування виконується на професійному рівні.

Професійних методик нарощування існує дві — із застосуванням форм або тіпс.

В останньому випадку беруться штучні готові нігті, попередньо нарощені на типсах, а використовують подібне нарощування в тих випадках, якщо потрібно подовжити головну нігтьову пластину. Слід зауважити, що тіпси закріплюються до нігтя спеціальним клеїть складом, потім поверхня вирівнюється за рахунок спилювання, а ніготь отримує необхідну форму і покривається лаком (за бажанням). Важливо, щоб сама типса не займала більше половини довжини головного нігтя. Як показує практика, чим менше вона стане виступати за основний ніготь, тим довше можна насолоджуватися підсумком нарощування нігтів.

Правильне нарощування нігтів на формах вважається найбільш сучасною методикою. Тут використовується спеціалізований гель, а також форма, за допомогою якої здійснюється моделювання нігтя. По завершенню подібного подовження ніготь покривається гелевим складом або акрилом, що робить непомітним перехід від натурального до штучного нігтя. А якщо ви бажаєте не просто перетворити, але і додатково укріпити власні нігті, то можна застосовувати біогель.

Не слід сприймати нарощування коротких нігтів, як рішення всіх проблем з руками. Навпаки, «нові» нігті потребують ще більш дбайливе і уважного догляду за своїм зовнішнім виглядом. Звикання до щоденних справах також вимагатиме певної вправності. Однак у будь-якому випадку, процедура нарощування нігтів, яку готові виконати косметологи «Столичної клініки», допоможе вам стати власницею красивих і доглянутих нігтів і по святкових днях, і в будні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.