Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Неврологія

Неврологія — медична галузь, що вивчає самостійні захворювання нервової системи, а також неврологічні порушення, характерні для патологічних станів інших органів і систем. Відомо, що нервова система, центральна і периферична, здійснює контроль і регуляцію нормальної діяльності всього організму. Тому фахівець-невропатолог повинен володіти всіма знаннями, які стосуються загальної терапії, а також специфічними знаннями з області неврології.

«Столична клініка» надасть своїм клієнтам всі доступні для світової медицини засоби для комфортного обстеження та лікування неврологічних порушень. Досвідчені невропатологи ведуть прийом в спеціально обладнаних кабінетах за попереднім записом.

Розділи неврології

Неврологія являє собою досить широку галузь, яку можна розділити на декілька більш вузьких напрямків:

 • Невропатологія — розділ практичної неврології, в сферу вивчення якого входить більшість захворювань і патологічних синдромів нервової системи.
 • Нейрохірургія — розробляє оперативні методики лікування різних патологій неврологічного характеру, травм головного і спинного мозку та інших захворювань.
 • Нейроофтальмологія — займається порушеннями нервової системи, що впливають на зоровий аналізатор.
 • ОТОНЕВРОЛОГІВ — вивчає проблеми іннервації органа слуху та вестибулярного апарату.
 • Вертеброневрологія — розробляє методи діагностики та лікування проблем хребта, які прямо впливають на нервову регуляцію діяльності опорно-рухового апарату та багатьох внутрішніх органів.
 • Психоневрологія — вивчає взаємозв’язок неврологічних і психічних порушень.
 • Нейрофармакологіі займається проблемами впливу різних медикаментів на різні рівні нервової регуляції.
 • Нейроендокрінологія пов’язує воєдино вплив на організм різних гормонів та нервово-регуляторні механізми.

Серед теоретичних наук, які також складають неврологію, можна відзначити нейроанатоміі, нейрофізіології, нейрохімії, нейрокібернетики та інші. Усі ці підрозділи входять в сферу компетенції грамотного лікаря-невролога.

До численних захворювань неврологічного характеру можна віднести хвороби центральної нервової системи, периферичної нервової системи, травматичні ушкодження, злоякісні та доброякісні новоутворення, вроджені аномалії, вікові зміни і багато інших патологій.

Симптоми неврологічних захворювань

Неврологічні порушення супроводжуються самими різноманітними клінічними проявами, проте найчастіше зустрічаються наступні ознаки патології нервової системи:

 • Головні болі різної інтенсивності і локалізації;
 • Болі в осередку ураження — спині, міжреберних просторах, шиї, кінцівках і т.д.
 • Запаморочення, непритомність, ступор, кома та інші порушення свідомості.
 • Порушення чутливості шкіри і слизових оболонок у вигляді її підвищення або пониження.
 • Рухові обмеження кінцівок або тіла — паралічі, парези, тремтіння, слабкість, руху в неповному обсязі.
 • Порушення з боку зору, слуху, зміни ходи, утруднення дихання, ковтання і т.д.
 • Дратівливість, слабкість, хронічна втома.

Досвідчені неврологи володіють безліччю способів визначення рефлекторних порушень і мають у своєму арсеналі різні технічні пристосування від найпростіших інструментів до найскладніших апаратів, розроблених за останнім словом медичної науки. До таких засобів діагностики відносяться вже звичне для сучасної людини рентгенологічне обстеження, ядерно-магнітно-резонансна томографія головного або спинного мозку, ультразвукове дослідження, доплерографія судин і багато іншого.

Лікування

Сучасний лікар-невролог має у своєму розпорядженні новітні лікарські препарати, що допомагають ефективному лікуванню. Всі терапевтичні заходи проходять в самому комфортному режимі для хворого завдяки різноманітності знеболюючих і седативних засобів.

Методи мануальної терапії з успіхом доповнюють класичні способи лікування неврологічних патологій. Серед сучасної медичної техніки є чимало апаратів для фізіотерапевтичного впливу на уражені органи.

«Столична клініка» надасть своїм пацієнтам всі доступні на сьогодні умови і можливості для якнайшвидшого подолання патологічних станів з боку нервової системи. Спільна діяльність лікарів різних спеціальностей, в тому числі хороших невропатологів, нейрохірургів, психоневрологов та інших фахівців допоможе хворому досягти повного одужання в найкоротші терміни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.