Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Невропатолог

Неврологія — це наука, котра вивчає захворювання нервової системи.

Якщо Вам потрібні послуги невропатолога в Києві — зверніться в «Столичну клініку», де досвідчені і кваліфіковані лікарі нададуть всі потрібні консультації і в разі необхідності призначать лікування.

Напевно кожен з нас стикався з такими неприємними явищами як безсоння, головні болі, запаморочення або болю в спині. Будь-який з цих симптомом відноситься до захворювань з такого розділу медицини, як «Неврологія». Що ж вона собою представляє? Це сфера медичної науки, що вивчає нервову систему — спинний мозок, головний мозок і, звичайно ж, складну мережу периферичних нервів людського організму. Що стосується клінічної неврології, то вона займається діагностуванням та лікуванням хвороб нервової системи.

Невралгія і її зв’язок з сучасним ритмом життя

Наше століття прийнято називати «епохою стресів». Це й не дивно, якщо згадати бурхливий ритм повсякденності, безперервній поспіх та інші фактори, які негативно позначаються на нервовій системі, що в підсумку провокує появу нервових захворювань. Дратівливість, втома, стреси — все це вважається головною сферою невропатолога.

Слід зауважити, що проблеми нервової системи знаходять відображення і на інших внутрішніх органах, відповідно, пацієнтам, які звертаються в клініки з проблемами, пов’язаними з нервовою системою, необхідно проводити комплексне обстеження всього організму.

Серед неврологічних захворювань найпоширенішими є інсульти, хвороби периферичної нервової системи, стани після травм хребта і черепно-мозкових травм, радикуліти, остеохондрози і різноманітні больові синдроми. Подібні хвороби вимагають не просто значного досвіду і кваліфікації лікарів, але і комплексної ефективної програми лікування, яка стане об’єднанням різноманітних методик.

Перенапруження і стрес вважаються досить частими причинами появи неврологічних проблем — з ними стикаються практично всі жителі сьогоднішніх великих міст. Значний стрес здатний викликати депресію, втому, дратівливість і хворобливі відчуття в різних частинах тіла. Надмірне напруження протягом кожного дня призводить до загострення таких хвороб. Саме тому їх профілактика та лікування просто необхідні практично всім дорослим жителям мегаполісів.

«Столична клініка». Послуги невропатолога в Києві. Чим ми можемо допомогти?

Кожен бажаючий може скористатися послугами невропатолога у медичному центрі «Столична клініка», якщо його турбують:

- Хворобливі відчуття в попереково-крижовому або шийно-грудному відділі хребта, нижніх і верхніх кінцівках;
- Запаморочення і головний біль;
- Слабкість;
- Похитування під час ходьби, зміна почерку, мови і ходи;
- Тимчасові розлади свідомості;
- Погіршення сну, пам’яті, настрої;
- Судорожні напади та відомості м’язів;
- Зміна чутливості в тулубі, кінцівках, обличчі;
- Похолодання і оніміння кінцівок;
- Затримка або нетримання сечі;
- Раптові падіння, непритомність;
- Інші неврологічні симптоми.

Крім того, лікар-невропатолог, який приймає в «Столичної клініці» в Києві, займається діагностуванням та лікуванням радикуліту, остеохондрозу, порушень кровообігу в головному мозку, вегето-судинної дистонії. Тільки тут висококваліфікований фахівець уважно вислухає і проведе необхідний неврологічний огляд, направить пацієнта на відповідні обстеження, проведе аналіз отриманих результатів, поставить діагноз, надасть рекомендації щодо лікування хвороби, а також оцінить динаміку та ефективність виконуваної терапії.

Якщо Ви страждаєте від захворювань, що мають невралгічний характер, то не слід втрачати ні хвилини. У «Столичної клініці» в будь-який зручний час Вас прийме фахівець найвищого класу. Тут Ви зможете пройти якісне діагностування та здійснити лікування хвороб периферичної та центральної нервової системи (спинного та головного мозку, нервових вузлів, нервів і сплетінь), а також уражених ділянок, що утворилися в результаті інфекцій, травм і хвороб судин. Не забувайте, що своєчасна діагностика і консультування невропатолога нашої клініки надасть можливість уникнути небажаних наслідків і ускладнень, які в більшості випадків виникають через спроби пацієнтів займатися самолікуванням. Крім цього, сьогоднішні фахівці в області неврології успішно займаються лікуванням і сучасних «проблем цивілізації», куди можна віднести неврози, синдром хронічної втоми і стреси.

У разі необхідності, в клініці можна пройти комплексну ультразвукову діагностику в лічені години.

У медичному центрі «Столична клініка» досвідчені фахівці усунуть причину захворювання, а не просто її прояви. Оскільки за рахунок нових напрямків відновлювальної неврології, є унікальна можливість застосування як традиційних способів лікування і відновлення (фізіотерапія, масаж, гімнастика і рефлексотерапія), так і інноваційних терапевтичних стратегій, призначених для максимального неврологічного відновлення працездатності людей після перенесених інсультів, спінальних травм і нервово- м’язових розладів.

Окремої уваги заслуговує той факт, що своєчасне діагностування та лікування у кваліфікованого невропатолога — це єдина можливість повернути втрачену енергійність, врівноваженість і життєрадісність, що надасть можливість відчувати себе повноцінним і здоровою людиною. Не варто відкладати власні проблеми: надалі позбавлення від них зажадає набагато більше вільного часу і матеріальних витрат, а найголовніше — пізнє звернення до фахівця може привести до непоправної шкоди здоров’ю.

Крім того, періодичні консультації невропатолога в «Столичної клініці» допоможуть Вам контролювати стан власного організму в цілому. Не забувайте, що хвороба завжди простіше попередити, ніж потім її лікувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.