Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Очищення організму: гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія являє собою найбільш безпечний, досконалий і ефективний метод очищення людського організму, зокрема, товстої кишки, який дає можливість на протязі певного курсу (сім-вісім процедур) очистити кожен її відділ. Ця процедура вважається поширеним способом усунення кишкового застійного вмісту за допомогою спеціальної очищеної води необхідного тиску і температури. Додатково можна пройти і такі процедури, як гемодіаліз і гірудотерапію .

Записатися на гідроколонотерапію в Києві можна в «Столичну клініку», де всі процедури проводяться на сертифікованому обладнанні досвідченими фахівцями.

Гідроколонотерапія. З чого складається ця процедура?

Лікуючий лікар на підставі результатів отриманих аналізів робить висновок щодо доцільності проведення процедури. Слід зазначити, що у разі наявності у хворого будь-яких протипоказань, гідроколонотерапія заборонена! Тривалість всієї процедури становить приблизно 1:00, а рекомендований курс передбачає шість сеансів. Як показує практика, вже після першої процедури пацієнти починають відчувати себе краще, у них піднімається настрій і поліпшується працездатність.

В якості складу для очищення кишки застосовуються розчини мінеральної карловарської солі, фітораствора і сорбент. Гідроколонотерапія при потребі може бути доповнена озоно-кисневої ректальної інсуффляціей (вдуванням). У «Столичної клініці» всі необхідні процедури виконуються на медичному високотехнологічному обладнанні, предоставляющем можливість всього за один сеанс через кишечник пропустити в щадному режимі до декількох десятків літрів розчину, в результаті спостерігається повне очищення прямої кишки.

Результати гідроколонотерапії

Кілька сеансів гідроколонотерапії призводять до наступних змін в організмі людини:

 • позбавлення від гіподинамії кишечника;
 • поліпшення стану шкірного покриву;
 • істотне зменшення ваги;
 • відновлення нормального функціонування прямої кишки;
 • виведення каменів і піску з нирок і печінки;
 • загальне поліпшення настрою, самопочуття, зникнення депресії і повернення бадьорості;
 • позбавлення від регулярних головних болів.

Переваги гідроколонотерапії

У порівнянні зі звичайними лікувальними клізмами гідроколонотерапія забезпечує більш глибоку і зручну доставку лікарських препаратів в район товстого кишечника. Крім того, саме ця процедура гарантує організму значний оздоровчий ефект. Варто відзначити, що очищення товстого кишечника від слизу, отторгнувшегося епітелію, токсинів, шлаків, аеробних гнильних бактерій і паразитів — все це призводить до відновлення хорошого співвідношення мікроорганізмів у мікрофлорі організму. Застосування гідроколонотерапії в Києві, навіть з метою профілактики, призводить до омолодженню людського організму, підвищенню працездатності та бадьорості. За відсутності будь-яких протипоказань представлена процедура вважається максимально безпечною для людського організму і не має різних ускладнень.

Звернувшись за допомогою до фахівців «Столичної клініки» в Києві, ви отримаєте кваліфіковану консультацію і всі необхідні послуги з проведення гідроколонотерапії. Ефективність процедури може бути збільшена при суміщенні з озонотерапією , що забезпечить відмінні результати вже після одного-двох сеансів і допоможе позбутися від наявних проблем в максимально стислі терміни!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.