Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Операції з видалення аденоїдів

Операція з видалення аденоїдів поки залишається єдиним дієвим методом їх лікування. Ніякі ліки, процедури або народні методи лікування не допоможуть позбутися від них.

Провести оперативне лікування аденоїдів у дітей можна в «Столичної клініці». Прийом проводиться за попереднім записом.
Аденоїди — це формування лімфоїдної тканини, яка і є основою носоглоткових мигдалин . Слід зауважити, що при звичайному огляді глотки ця тканина непомітна, відповідно, для її виявлення можуть знадобитися спеціальні інструменти.

Аденоїди — це неймовірно поширена хвороба серед дітей від одного року до п’ятнадцяти років. На сьогоднішній день намітилась тенденція до визначення аденоїдів у малюків більш ранніх віків.

Діагностувати аденоїди і призначити відповідне лікування вам допоможуть отоларингологи «Столичної клініки» в Києві. На консультації вам буде названа ціна операції з видалення аденоїдів. Крім зазначеної операції фахівці «Столичної клініки» з використанням новітнього обладнання виконають лікування хронічного або атипового мононуклеозу.

Коли необхідно видаляти аденоїди?

Якщо процес розвитку аденоїдів увійшов у другу стадію, лікарі неодмінно призначають операцію по їх видаленню. Яким чином можна зрозуміти, що вони розрослися до другої фази? Це можна легко зрозуміти, якщо прислухатися до того, як спить малюк. При виникненні у сні хропіння , можете не сумніватися в тому, що у нього є аденоїди другій стадії.

Прийнято вважати, що при лікуванні аденоїдів консервативні методи не є ефективними. Це пов’язано з тим, що аденоїди являють собою розростання клітин. Відповідно, вони не можуть пропасти в нікуди. Такий орган не можна прибрати будь-якими ліками. Та й менше в розмірах аденоїди також не стануть.

Таким чином, якщо є аденоїди, то їх потрібно або видаляти, або залишати. Досить часто збільшення аденоїдів поєднується зі збільшенням мигдаликів.

У подібних ситуаціях при хірургічному втручанні одночасно усувають аденоїди і злегка в розмірах зменшують мигдалини. Не варто забувати про те, що результати відмови від такої операції можуть виявитися досить жалюгідними. У дитини може початися неправильне формування кістки черепа в районі особи. Крім того, максимальні зміни будуть пов’язані з носом. Він виросте кирпатим і коротким, з широкими ніздрями. При великих аденоїдах значне навантаження йде на середнє вухо. Підвищується внутрішній тиск, що робить менш чутливою барабанну перетинку, відповідно, погіршується слух.

Як показує практика, дитина з аденоїдами вкрай схильний до різних простудних захворювань. У носі при аденоїдах циркуляція слизу і повітря загальмовується, що формує сприятливі умови для активного розмноження мікробів.

Аденоїди являють собою джерело патогенних мікроорганізмів, які здатні переміщатися по всьому людському організму. Їх зупинка може відбутися в будь-якому органі. Не слід жартувати з такими захворюваннями. Необхідно якомога швидше відвідати досвідченого лікаря!

Незважаючи на певні плюси, операція по видаленню аденоїдів має й один недолік. Після операції, через певний проміжок часу, ці розростання здатні з’явитися знову. Щоб максимально зменшити ймовірність нового появи аденоїдів необхідно лікувати малюка виключно в спеціалізованому медичному центрі. Слід зауважити, що вартість операції з видалення аденоїдів є цілком прийнятною, в порівнянні з можливими ускладненнями.

Ендоскопічні операції з видалення аденоїдів здійснюються виключно під наркозом. У більшості випадків це загальний наркоз. Дитина не буде нічого не бачити і відчувати. При бажанні батьків, існує можливість проведення місцевого знеболення. Однак у такому випадку малюка може налякати вид крові. Таким чином, на випадок застосування місцевої анестезії її можна комбінувати з ін’єкцією заспокійливого препарату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.