Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Опущення матки

Опущення матки — це її зміщення вниз в піхву. Якщо розвиток цього захворювання призвело до того, що шийка матки вийшла за межі статевої щілини, то це захворювання вже носить назву випадання матки. Опущення матки найчастіше виникає у жінок, які народили багато дітей. Причини цього досить логічні й прості — тазове дно і передня черевна стінка в’ялі, можливо були розриви тканин при пологах. Величезна кількість інших чинників може впливати на опущення матки. Йому супроводжують також опущення стінок піхви, що в результаті задіює стінки сечового міхура і пряму кишку.

Фахівці «Столичної клініки» в Києві зможуть ясно побачити картину захворювання і запропонують дієве лікування опущення шийки матки з урахуванням останніх досягнень в області гінекології. Лікуванню в клініці піддається сальпінгіт , бартолініт , жіноче безпліддя і безліч інших недуг.

Симптоми опущення матки

Це захворювання може виявитися раптово або ж розвиватися на протязі довгих років. Результатом опущення є застій крові в малому тазу і збільшення матки в розмірах. Пацієнтку буде турбувати якийсь тиск внизу живота і відчуття тягнуть болів. Пізніше можуть з’явитися болі в попереку або крижах. У разі даної проблеми характерні порушення сечовипускання або утруднення цього процесу. Найбільш неприємним і помітним порушенням буде відчуття стороннього тіла у піхві.

Існує кілька видів лікування цього захворювання, з якими вас познайомлять фахівці «Столичної клініки» в Києві і підкажуть найраціональніший варіант. При виборі тактики лікування пацієнтки буде враховуватися наступне:

 • Ступінь опущення або ж випадання матки;
 • Присутність гінекологічних захворювань іншого характеру;
 • Необхідність відновлення менструального циклу і можливості народити дитину після лікування;
 • Вік жінки, яка звернулася за лікуванням;
 • Ступінь ризику при наявності інших захворювань;
 • Загальна сукупність даних факторів.

Існує і так зване консервативне лікування, яке може бути використане, тільки якщо матка ще не досягла статевої щілини. Існує варіант хірургічного втручання, який буде використаний тільки в крайніх випадках.

Профілактика подібного захворювання

Головним і найважливішим пунктом профілактики є дотримання режиму гігієни, до якого потрібно привчати дівчинку з ранніх років. У подальшому не допускається важка фізична робота і перенесення важких вантажів. Під час вагітності ризик зсуву статевих органів дуже високий. Важливо дотримувати рекомендації гінеколога під час пологів і протягом післяпологового періоду. Вибирайте для себе грамотного лікаря і хорошого фахівця. На жіночому здоров’ї не можна економити. Це допоможе запобігти багатьом захворюванням і проблеми в майбутньому.

Відразу після пологів слід контролювати відновлення тканин промежини, здійснювати профілактику септичних ускладнень. Слід почати виконувати спеціальну гімнастику, яка зміцнить м’яз тазового дна і черевного преса. Забудьте про те, що у вас маленька дитина і «немає часу». Дитині потрібна здорова мама, і тільки заради цього ви вже можете слідкувати за собою. У перші місяці після вагітності заборонені важкі фізичні навантаження, повертайтеся в звичний режим поступово. Якщо присутній схильність до закрепів, то буде потрібно спеціальна дієта. За детальною консультацією про лікування опущення матки і профілактиці недуги слід звернутися до досвідченого гінеколога.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.