Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Остеохондроз

Остеохондроз — це дегенеративно-дистрофічне захворювання хребта, яке супроводжується зменшенням висоти міжхребцевих дисків, освітою остеофитов і характерною клінічною картиною.

Пройти лікування остеохондрозу можна в «Столичної Клініці» м. Київ. Досвідчені лікарі невропатологи допоможуть позбутися від проявів захворювання і зупинити прогресування. Запишіться на прийом до невропатолога в Києві за контактними телефонами.

Якщо говорити про суть остеохондрозу — то це хвороба переобтяженого хребта, швидке старіння, а також втрата еластичності й рухливості спини. Саме по собі захворювання небезпечне своїми ускладненнями, хворобливими відчуттями, які можуть вимотувати пацієнта протягом усього життя.

Причини остеохондрозу

Сьогодні, захворювання досить помолодшало і неабияк мучить всіх, починаючи від підлітків і закінчуючи літніми людьми. Серед причин зростання захворюваності вважається сидячий спосіб життя, малорухливість або навпаки — заняття фізичними видами спортом, наявністю травм спини.

Безсумнівно, погана екологія, куріння і вживання в їжу великої кількості хімічних сполук — негативно позначається на стані здоров’я.

Деякі автора вважають, що в процесі еволюції зробив помилку, коли перейшов до прямоходіння, оскільки хребет постійно перевантажується і питання стоїть лише в часі, коли спливуть слабкі місця. Це не зовсім правильно по відношенню до остеохондрозу, але все ж люди, які перевантажують свій хребет, більш схильні до захворювання.

Раніше остеохондроз називали «хворобою похилого віку», зараз же її можна перейменувати в «хвороба молоді». Вся справа в тому, що в основі остеохондрозу лежить зменшення висоти міжхребцевих дисків, втрата рідини і здатності відновлюватися. Після 22лет в міжхребцевого диска зникають судини і можливість до відновлення і росту, отже, якщо людина раніше не цінував своє здоров’я, то в цей момент воно починає його підводити. Сучасне покоління ще змолоду не думають про своє здоров’я і запасів, яких мало б вистачити на десятки років, просто не існує. Навіть навпаки, організм не встигає відновитися і вже в 15-17 років можна діагностувати остеохондроз.

Діагностика остеохондрозу та його ускладнень

Діагностика остеохондрозу досить проста, але вся проблема полягає в тому, що захворювання ніколи не йде в поодинці. Для більш повного діагностування намагаються застосовувати магнітно-резонансний томограф (МРТ) хребта.

Самостійно запідозрити остеохондроз можна на підставі хронічних болів у спині, зменшенні гнучкості і рухливості хребта.

Лікування остеохондрозу

Найважче в остеохондрозі — це його лікування. Ще до 22-х річного віку можна домогтися гарних результатів, якщо немає ускладнень. Після цього віку, лікування стає більш складним, тривалим і направлено на гальмування процесів в хребті, поліпшення обміну речовин, профілактику ускладнень і зняття больових синдромів. На тлі остеохондрозу часто виникає вегето-судинна дистонія , головний біль , різні інші порушення.

Серед методів, які застосовуються в «Столичної Клініці»:

 • ЛФК — лікувальна фізкультура;
 • Мануальна терапія — метод ручної корекції хребта;
 • Масаж — спрямований на розслаблення м’яких тканин;
 • Фізіотерапія, гірудотерапія , рефлексотерапія, акупунктура і т.д.

Запишіться на прийом до невропатолога в Києві для проходження діагностики і лікування остеохондрозу. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.