Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Отит при вагітності

Отит при вагітності - Отит при вагітності — це гостре запалення вуха виникає на тлі ослабленого стану жінки. Сучасна медицина готова запропонувати безліч процедур по лікуванню отиту без застосування небезпечних медичних препаратів.

Запишіться до лікаря отоларинголога на медичний огляд в «Столичну клініку» м. Київ. Прийом проводиться за попереднім записом.

Отит проявляється у вигляді зовнішньої, середньої і внутрішньої форми. Захворювання стає наслідком застуди або потрапила в вухо інфекції. Лікує отит лікар-оториноларинголог.

Отит перейшов в число найпоширеніших захворювань. Без його «уваги» не залишаються як дорослі, так і діти. Найчастіше, у велику групу ризику потрапляють новонароджені або немовлята. Друга хвиля захворювання стосується дітей від чотирьох до шести років. Статистика стверджує, що до 6 років 90% дітей вже перехворіли отитом.

Отит з однаковою частотою може вражати організм жінок, які знаходяться в положенні вагітності.

За кваліфікованою медичною допомогою або консультацією можна звернутися в «Столичну Клініку». ЛОР приймає за попереднім записом.

Типи отиту у вагітних жінок

Отит буває гнійний і негнійний.

Гнійний отит включає в себе гостру і хронічну форму. Різновидами негнійного захворювання є тубоотит, коли запальні процеси накопичуються в слуховий трубі, і ексудативний отит, коли порожнину середнього вуха наповнюється спочатку рідкою масою, а потім в’язким секретом — ексудатом. Хронічна форма гнійного середнього отиту відома в трьох видах. Назва їм — мезотимпаніт, епітимпаніт і епімезотімпаніт. У разі появи мезотімпаніта, уражається тільки слизова оболонка барабанної перетинки. Епітимпаніт увазі наявність запалених слухових кісточок, стінок барабанної порожнини. Змішана форма двох цих різновидів хронічного гнійного середнього отиту називається епімезотімпаніт.

Симптоматика захворювання

Основні ознаки отиту у вагітних проявляються у вигляді сильного болю в вушної порожнини, зниження якості слуху, появи шуму у вусі. Може підвищитися температура тіла, виникнути нездужання. Коли гній виходить через розрив у барабанної перетинки, настає довгоочікуване полегшення. Біль іде, самопочуття поліпшується. Гній може витікати кілька днів, тому слух буде відновлюватися поступово. У вагітних жінок отит може проходити в стертій формі. Іншими словами, «типова» симптоматика не буде виражена.

Досвідчений лікар-ЛОР «Столичної Клініки» проведе диференціальну діагностику таких хвороб, як тонзиліт або вірусна екзантема, вітряна віспа, кір і скарлатина. Їх симптоматика може передувати отиту.

Способи лікування отиту у вагітних

Лікар-оториноларинголог «Столичної Клініки» може надати майбутньої матері наступні типи лікування:

 • Продування спеціальної оливою, за рахунок створення підвищеного тиску в слуховий трубці за допомогою приєднаної гумової груші. Тоді вушна трубка звільниться від гною;
 • Пневмомасаж для барабанної перетинки. Мета лікування — прискорити процес виходу гною;
 • Застосування турунд з борним спиртом, щоб видалити якомога більше гною з вуха і сприяти швидкому одужанню;
 • Щоденний туалет за вушною порожниною з використанням крапель, щоб запобігти появі ускладнень.
Перед лікуванням може знадобитися пройти елементарне обстеження, здати кров на аналізи. Вагітні жінки більш чутливі до ліків. Тому, слід застерігатися від появи алергічних реакцій.

Майбутні мами можуть попередньо записатися на прийом до оториноларинголога в «Столичної Клініці» м. Київ. Консультація проводиться досвідченим лікарем. Після детального обстеження буде призначений індивідуальний курс лікування і в найкоротші терміни хвороба відступить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.