Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Отит у дітей

Отит у дітей — це запалення у вусі в дитини, яке виникає через переохолодження, неправильного годування, слабкого імунітету або впливу інфекцій. Цьому сприяє будова у грудних дітей середнього вуха. Через євстахієву трубу, з вуха і носоглотки потрапляють в середнє вухо мікроби, які і викликають запалення.

Зверніться до отоларинголога в «Столичну Клініку», вам нададуть якісну медичну допомогу. ЛОР приймає тільки за попереднім записом.

Отитом діти хворіють частіше в молодшому віці, маленькі діти не можуть точно висловити скаргу на біль, у віці 3-5 місяців спостерігається пік захворювання. При цьому майже половина дітей перехворіла цим захворюванням до року, до шести років кількість перехворіли становить 90%. Вже до 12 років частота захворювань дітей і дорослих збігається.

Захворювання бувають різного ступеня тяжкості, але частіше це гострий отит, їм хворіють діти близько 70% всіх випадків.

Типи отитів

Отити бувають декількох типів. Отит у немовлят і дітей має свої особливості, це пов’язано з віком малюка; посттравматичний отит — від ушкодження слухового проходу при чищенні вуха; середній, зовнішній, гнійний — викликають інфекції, мікроби, а гнійний часто є запущеною формою гострого отиту; отомікоз викликають грибки, розвиваючі в слуховому проході, причиною служить попадання води.

Ознаки прояви захворювання

Старші діти можуть пояснити батькам причину свого поганого самопочуття, вказати на вушко яке болить, а от зрозуміти малюка допоможе знання ознак захворювання, спостережливість. Хворобливі відчуття в вушку зазвичай загострюються до вечора, малюк може відмовлятися від їжі в звичайний час годування, пробуючи смоктати груди, починає плакати, вертіти головою. Часто причиною такої поведінки служить біль в середньому вусі, викликана смоктальними рухами. Це повинно послужити першою ознакою захворювання на ранній стадії. Температура малюка в нічний час піднімається вище 38 С і більше, він починає проявляти занепокоєння, плакати. Можна вдатися до простої перевірки — злегка надавити на хрящик (козелок), розташований перед вушною раковиною. Відчувши сильний біль, малюк намагається звільнитися, вивернутися, він починає плакати. У складних випадках з слухового проходу помітні гнійні виділення. Потрібно терміново звернутися до лікаря!

Перед лікуванням проводять диференціальну діагностику допомагає відрізнити гострий отиту, середній отит, дифузійний отит, посттравматичний отит і отомікоз. При труднощах постановки діагнозу, потрібні ще додаткові дані лабораторних досліджень.

Лікування отиту у «Столичної клініці»

Призначаючи курс лікування отиту у дітей, кваліфіковані фахівці першою справою приділяють увагу здоров’ю малюка, адже намагаючись вилікувати — притому не нашкодити. Дитячий організм вкрай чутливий до препаратів, ліків і антибіотиків. Лікування проходить не тільки за допомогою ліків, лікар призначає процедури: рефлектор, синю лампу; дитині старшого віку УВЧ; сухі теплові процедури; горілчані компреси. Лікування направлено на одужання малюка, повне відновлення слухових функцій.

Перед лікуванням дитини, необхідно обстежитися, виявити схильність до алергічних реакцій, до антибіотиків, поставити діагноз. Подальше лікування проводить лікар, при необхідності вносячи зміни.

Пройти лікування від отиту краще в «Столичної Клініці» міста Києва. Досвідчений ЛОР-лікар допоможе впоратися з захворюванням в найкоротші терміни. Прийом до лікаря можна запрограмувати, заздалегідь подзвонивши по телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.