Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Отит у немовлят

Особливості отиту у немовлят

Отит у немовлят — інфекційне захворювання, його основою служить запальний процес проходить в середньому вусі, в його слизовій оболонці. Отит викликають вірусні, бактеріальні та грибкові інфекції. Вони потрапляють в середнє вухо, як ускладнення застуди, гаймориту , ангіни, з носоглотки.

Для кваліфікованої допомоги слід звернутися в «Столичну Клініку», до ЛОРа, він надасть вам якісну медичну допомогу. Отоларинголог приймає за попереднім записом.

Практично половина дітей у віці до року перехворіли отитом, а при досягненні семирічного віку цей показник становить 90%.

Картина захворювань грудних дітей мало відрізняється від загальної, так близько 70% захворювань отитом — це гострий отит, близько 20% — зовнішній отит, і 10% гнійний.

Види отиту

Гострий отит викликають інфекції, що потрапили у вушний прохід, або віруси як ускладнення при застуді, грипі. При неправильному лікуванні, самолікуванні, хвороба може прогресувати, переростаючи в гнійний отит, більш складну форму захворювання. Температура тіла підвищується, хворобливі відчуття при здійсненні смоктальних рухів змушують дитину відмовлятися від годування, настає перфорація (прорив) барабанної перетинки. Посттравматичний отит викликає неправильне, надмірна ретельність батьків почистити дитині вушка, сильне натискання на стінки слухового проходу і барабанної перетинки.

Ознаки захворювання отитом

Симптоми допомагають визначити отит майже загальні для всіх типів цього захворювання: біль у вушний області, гнійні виділення, підвищена температура, малюк чеше вушко, неспокійно перекочує головою на подушці. Болі спостерігаються при всіх отитах, єдина відмінність залежить від тяжкості захворювання, при гнійному отиті — це сильні хворобливі відчуття, при зовнішньому отиті болю менше, але дитину дратує свербіж. Гнійні виділення можуть служити ознакою занедбаності хвороби, або гнійного отиту, звертатися до лікаря для діагнозу і лікування слід негайно. Підвищена температура, особливо до 39 С, вказує на гострий характер захворювання, допомагаючи відрізнити гнійний отит від посттравматичного. Неспокійна поведінка малюка, почервоніння в області вуха є симптомами отиту, і хвороба не можна сплутати з простудними захворюваннями.

Тому для встановлення точного діагнозу слід проводити диференціальну діагностику. Цей метод дозволяє точніше встановити діагноз, вибрати правильне лікування, і сприяє швидкому одужанню.

Лікування отиту грудничков в «Столичної клініці»

Особливий підхід до дітей

Своєчасне і правильне лікування позбавляє малюка від страждань, досить буває консервативного лікування, без хірургічного рішення. Терапія, близько 5-7 днів, складається з курсу антибіотиків в таблетках або ін’єкцій, якщо у малюка до 2-х років гнійний отит. Показаний прийом препаратів звужуючих судини, це краплі в ніс, поліпшується прохідність слухового проходу. Прогрівання рефлектором, синьою лампою; напівспиртовий, горілчані компреси; турунди з краплями. У важких випадках виділення гною видаляють ватяними турундами, дезінфікують перекисом водню. При цьому лікування гострого отиту може тривати тиждень, а гнійного отиту до 2-х тижнів.

Для призначення курсу лікування іноді достатньо обстеження у ЛОР-лікаря, при складних видах захворювання можуть знадобитися дані лабораторних досліджень, дані чутливості дитини на групи антибіотиків, що дозволяють призначити правильне лікування.

Ви можете повністю довірити здоров’я своєї дитини і пройти лікування в «Столичної Клініці» міста Києва, де досвідчений лікар ЛОР допоможе в найкоротші терміни впоратися з захворюванням. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.