Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Отомікоз

отомікоз Отомікоз — це захворювання зовнішнього слухового проходу, запалення яке викликають паразитуючі гриби. Часто захворювання виникає в літній час після купання у водоймах.

Звернувшись в «Столичну клініку», кваліфікований лікар ЛОР надасть вам медичну допомогу, призначить діагностичне обстеження, курс лікування. Прийом до лора здійснюється за попереднім записом.

Захворювання викликають цвілеві гриби Aspergillus, дріжджоподібні гриби Candida.

Отомікоз, частіше поширений у жителів тропічного, субтропічного клімату і середнього клімату при підвищеній температурі і вологості. Захворіти отомікозом можуть люди будь-якого працездатного віку, їм часто хворіють люди займаються плаванням. Захворювання не має статевої схильності, але Candida albicans частіше вражають жінок.

Існує кілька видів захворювання

Це пов’язано з видами грибний цвілі Aspergillus, при ендоскопії виявляється міцелій грибів, їх визначають за кольором колоній. Або ж дріжджовими грибами Candida, міцелій схожий на мокнучу екзему та у вусі утворюються казеозний маси. Кандидамікоз — процес, що виходить назовні слухового проходу, поширюючись на вушну раковину.

Симптоми отомікозу

На початку хвороби з’являється легкий свербіж, хворий починає чухати вушну шкіру, слуховий прохід, таким чином, прискорюючи поширення інфекції. Міцелій починає проростати в шкіру, викликаючи посилення свербежу, печіння, відчуття чужорідного тіла. Розростаючись, грибок закупорює слуховий прохід, звідси і закладеність вуха, аутофония. Отомікоз підрозділяють на зовнішній і середній. При ураженні пліснявими грибками температура може підвищитися, іноді до 39 ° С, діти відчувають свербіж сильніше, ніж дорослі, виділення у них рясніше.

Огляд при отомікозов

Захворювання може перейти в хронічну форму, так як важко виявити грибок-збудник. Саме тому бажано проводити диференціальну діагностику, що дозволяє правильно визначити вид грибка, призначити лікування із застосуванням необхідних ліків.

Лікування отомікозу в «Столичної клініці»

Для кожного виду отомікозу, в клініці застосовують певне лікування. При зовнішніх, призначають місцеве лікування, кандидози лікують водними, спиртовими розчинами хинозола; ністатинові, леворіновой мазями; мультіфунгіном; канестеном.

Цвілеві отомікози лікують 2% спиртовим розчином флавофунгіна, генціанвіолета, хинозола, нитрофунгин.

Місцеве лікування поєднують із загальним: для цвілевих грибків призначають леворин, амфоглюкамін; для кандидозу — ністатин, нізорал.

Головною умовою лікування, є попереднє очищення шкіри від микотических мас за допомогою перекису водню.

Курс лікування 3-4 тижні і небажано його передчасне завершення навіть при поліпшенні стану, хвороба може знову повернутися.

Захворювання тривале, з періодичними загостреннями через циклічності розвитку грибка. Щоб правильно визначити вид грибка і подальше лікування, необхідна лабораторна діагностика в бактеріологічних лабораторіях. Зразки взятого з вуха субстрату наноситься на скло, їх досліджують під мікроскопом, визначаючи переплетення ниток міцелію, суперечки, овальні клітини. Це первинна діагностика. Рід грибка визначають за допомогою культуральних посівів. Результат відомий на 8-10-й день після посіву.

Пройти лікування від отомікозу слід в «Столичної клініці» в місті Київ. Досвідчений лікар ЛОР допоможе позбавитися від захворювання в самі короткі терміни. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.