Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Оториноларингологія (ЛОР)

Оториноларингологія являє собою досить розвинену сферу клінічної медицини, яка займається вивченням захворювань носа, горла, вуха, а також дихальних областей. Вона передбачає діагностування, лікування і профілактику цих хвороб.
Скористатися послугами кваліфікованого отоларинголога в Києві Ви можете в медичному центрі «Столична клініка», де кожен бажаючий зможе пройти обстеження, отримати цінні рекомендації та комплексне лікування.

Слід зауважити, що об’єднання в єдину дисципліну Ринологія, отології і ларинголога визначено функціональним зв’язком і анатомічної близькістю досліджуваних органів, регулярної взаємозалежністю їх захворювань і певною спільністю методик дослідження.

Наприклад: якщо захворює ніс, часто з’являється першіння в горлі, вуха починають погано чути, а голос пропадає. Саме тому представлені органи і були об’єднані в розділ медицини, яким займається єдиний фахівець — отоларинголог. Сучасна отоларингологія. Основні проблеми

Захворювання горла, вуха і носа завжди вважаються найпоширенішими  захворюваннями серед дорослих і дітей. На превеликий жаль, за статистикою серед пацієнтів з невідкладним станом, які звертаються за допомогою в медичні заклади Києва, понад 65% є пацієнтами з ЛОР-патологією (проблеми навколоносових пазух і носа, ангіни, отити, аденоідіти, фарингіти та ін.) Однак це лише видима частина айсберга. Як показує практика, таких людей набагато більше. Це пов’язано з тим, що значна частина хворих з проблемами вуха, носа і горла до фахівця навіть не доходить і намагається самостійно лікуватися, що лише погіршує стан здоров’я. Слід зауважити, що неправильне самолікування хвороб горла, вуха і носа регулярно провокує виникнення хронічного процесу, а також серйозних ускладнень і хвороб інших органів і систем (сечостатевої, серцево-судинної, ендокринної та ін.) Якщо у людини з’являється проблема зі здоров’ям, то він схильний вважати, що здатний у всьому розібратися самостійно. Він прямує в аптеку, купує ліки, про які чув від знайомих, друзів або бачив в рекламі по телевізору. Починає активно лікуватися, не знаючи ні причин появи захворювання, ні точного діагнозу, ні наслідків від використання конкретного лікарського препарату. Але не слід забувати, що людський організм набагато складніше будь-якого приладу або машини і, що найголовніше, дорожче їх усіх. Тому важливо пам’ятати про те, що лікувати такі захворювання простіше на початковому етапі, ніж у хронічній або запущеній формі. Не варто покладатися на удачу і переносити на невизначений термін візит до фахівця!

Розрізняють гострий і хронічний тонзиліт.
«Столична клініка». Послуги отоларинголога

У медичному центрі «Столична клініка» працюють кваліфіковані ЛОР — лікарі — отоларингологи з багаторічним досвідом роботи. Фахівці володіють всіма сучасними методиками діагностування, профілактики та лікування захворювань горла, вуха і носа. Крім того, в нашій клініці представлено інноваційне обладнання, призначене для точного і швидкого діагностування захворювання та призначення адекватного лікування. Слід зазначити, що для пацієнта це свідчить про значну економію часу, безболісності процедур і можливості не отримувати негативні емоції в процесі лікування та обстеження.

У сучасній медицині безперервно йдуть спроби віднайти нові безпечні та ефективні методики. На сьогоднішній день, поряд з хірургічним втручанням і ліками, широко застосовуються немедикаметозні способи лікування. Серед них окрему увагу заслуговує лікувальне використання озону. Озонотерапія надає можливість при певних захворюваннях значно обмежити або скасувати споживання хімічних препаратів, небезпечних для людського організму, при цьому вона впливає на патологічні процеси, контролює в організмі порушену рівновагу, покращує стан різноманітних органів і, звичайно ж, активізує захисний бар’єр організму.

Приводом для того, щоб відправитися на прийом до отоларинголога, може бути одна з таких скарг:

- Сверблячка в носовій порожнині, регулярні напади чхання;
- Відчуття закладеності в носі (утруднення дихання);
- Хворобливі відчуття в районі навколоносових пазух, а також головний біль;
- Виділення з носової порожнини;
- Носова кровотеча;
- Зникнення або зниження нюху;
- Біль у горлі;
- Сухість, першіння в горлі;
- Захриплість та інші зміни голосу;
- Виникнення неприємного запаху з ротової порожнини;
- Почуття закладеності вуха;
- Кашель;
- Погіршення слуху;
- Аутофонія (сприйняття закладеним вухом свого голосу);
- Хворобливі відчуття у вухах;
- Шум і свербіж у вусі;
- Виділення з слухового зовнішнього проходу;
- Запаморочення.

У медичному центрі «Столична клініка» Ви отримаєте своєчасну та кваліфіковану консультацію і допомогу. На прийомі у спеціаліста здійснюється ретельне опитування і огляд пацієнта, пропонуються аналізи, що передбачають посіви вмісту носоглотки, горла, вуха, горла, гайморових пазух, мигдалин. Крім того, на консультації отоларинголога в деяких ситуаціях можуть використовуватися діагностичні інструментальні заходи: МРТ, рентгенографія, біопсія, комп’ютерна томографія та інші.

За підсумками отриманої інформації буде поставлений діагноз і призначена відповідна терапія. Слід зауважити, що вона є різною для всіх захворювань. Фахівці «Столичної клініки» в індивідуальному порядку створюють план лікування хворого, а також комплекс профілактичних і зміцнювальних заходів, які спрямовані на попередження появи такої хвороби надалі. Не варто жартувати зі своїм здоров’ям! Записуйтеся на консультацію та отримайте своєчасну допомогу кваліфікованих фахівців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.