Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Озонотерапія

Озонотерапія — вплив озоном на організм людини, один з найбільш поширених методів лікування, який володіє великою кількістю позитивних ефектів при правильному застосуванні. Найбільш переконливі клінічні ефекти отримані при застосуванні озонотерапії в таких випадках, як: видалення локальних жирових відкладень, корекція подвійного підборіддя і мімічних зморшок, лікування вугрової хвороби, омолодження, профілактика старіння шкіри шиї та обличчя. Крім того, ця методика ефективна при лікуванні целюліту, шкірних розтяжок, судинних зірочок.

Все описане вище дає можливість лікарям «Столичної клініки» в Києві пропонувати дану послугу для лікування цілого «букета» хвороб.

Вперше, як антисептичний засіб озон випробував ще в 1915 році A.Wolff під час війни. Надалі поступово накопичувалася інформація про успішне застосування озону для лікування різних недуг. Досить тривалий час цей метод використовувався для прямих контактів газу з різними зовнішніми поверхнями і порожнинами людського тіла.

При високих концентраціях озонокіслородной газова суміш надзвичайно ефективна для обробки погано гояться і сильно інфікованих ран, пролежнів, опіках, гангрени. Крім того, озон вважається хорошим кровоспинну засобом. У той же самий час низька концентрація озону сприяють загоєнню та епітелізації.

Сьогодні на перший план вийшли методи, які пов’язані з внутрішньом’язовим, внутрішньовенним, підшкірним і внутрішньосуглобових введенням доз озону. В «Столичної клініці» для введення внутрішньовенно застосовується озон, який розчинений в крові пацієнта. В такому випадку відбувається запуск цілого ряду біохімічних процесів. Дози озону, які введені парентерально, підсилюють мікроциркуляцію в тканинах і органах, впливаючи на реологічні властивості крові, сприяючи, так званої, різкої активізації детоксикаційної системи захисту організму людини.

Процедура лікування озоном. Столична клініка

Область застосування озонотерапії

Як відомо, озон в спеціальних терапевтичних дозах здатний діяти як протизапальну, імуномодулюючу, противірусну, бактерицидну, цитостатичну, фунгіцидну, аналгезуючу та антистресовий засіб. Дана процедура в «Столичної клініці» застосовується в гнійної і невідкладної хірургії, урології та гінекології , гепатології та дерматології, стоматології. Озонотерапія в косметології і дерматології застосовується при сверблячих дерматозах, нейродерміті, екземі, кропив’янці. Не менш ефективно в Києві лікування озонотерапією при псоріазі, червоному плоскому лишаї, різних грибкових захворюваннях, вірусних захворюваннях, герпетичних ураженнях шкіри, гострих кондиломах і бородавках, піодермії, фурункульозі, вугрової хвороби. Загальна тривалість лікування, частота і кількість лікувальних маніпуляцій можуть змінюватися в широкому діапазоні. Дуже часто застосовується декількох курсів лікування.

Незважаючи на відчутні позитивні властивості, лікар призначає озонотерапію в Києві не всім підряд. Процедура має деякі протипоказання, які слід враховувати. Це: алергія на озон, гіпертиреоз, самий ранній період кровотеч, схильність до судом, геморагічний інсульт, зниження згортання крові і гостра алкогольна інтоксикація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.